Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon (Golf GTİ) Orjinal Krom Pedal Seti DSG (Resimli)

Simdi servisteyim soruyorum varsa yapicam bir cilginlik...cidden arabanin havasi degisiyor...

Ayak dayama yok ellerinde 1 ayı bulur dediler gelmesi..diger pedal seti var..hepsi toplamda 370 tl yukarida yazildigi gibi.. Bu arada debriyajim omrunu yarilamis...titretme yapmiyor kacirmiyor ama yukarida kavramaya baslamis..herhalde bir sonraki bakimda komple degisecek..700 lira maliyeti varmis...otomatik arabanin gozunu seveyim...amortisor bilyeleri de garantiden degisecek direksiyon cevirirken ses yapiyor..ama onuna icin de ayri bir gun gidicem cunku tam gun suruyormus islemi..artik senelik izinde hepsini cikaririm aradan..pedal isinde aklim kaldi ama cok para..6 taksit falan yapiyorlar ama ayak dayama icin 1 ay beklemek kotu....kararsiz kaldim..taktirsam mi?
Ayrica bujileri de degisttiriyorum..motor koruma yapicaklar bir de klima bakteri temizligi..herhalde 700 lirayi bulacak toplamda..bakalim hayirlisi....pedallar da cok guzel yahu:)

Aşağıdaki sizce nasıl?

75846_465138642452_697602452_5448825_3706940_n.jpg

Murat abi guzelde ne kadar ve nerde:)

Ömer ayak dayamanın dizaynı bana ait.. Özel olarak ürettiriyorum. Bu hafta satışa koyacaktık fakat dayamanın alt malzemesi ile ilgili sıkıntı var. Bu hafta sonuna kadar biter. Fiyatı 90 TL olacak... "FR, "R" ve "LEON" logolu olarak satılacaktır. İleride TSI logolu da yapmayı düşünüyoruz. Bitince resimlerini paylaşırım.

Tamam abi bekliyorum 15 tatildebursaya geldigimde ogrenci indirimim olur die tahmin ediyorum:)

Ayak dayama yok ellerinde 1 ayı bulur dediler gelmesi..diger pedal seti var..hepsi toplamda 370 tl yukarida yazildigi gibi.. Bu arada debriyajim omrunu yarilamis...titretme yapmiyor kacirmiyor ama yukarida kavramaya baslamis..herhalde bir sonraki bakimda komple degisecek..700 lira maliyeti varmis...otomatik arabanin gozunu seveyim...amortisor bilyeleri de garantiden degisecek direksiyon cevirirken ses yapiyor..ama onuna icin de ayri bir gun gidicem cunku tam gun suruyormus islemi..artik senelik izinde hepsini cikaririm aradan..pedal isinde aklim kaldi ama cok para..6 taksit falan yapiyorlar ama ayak dayama icin 1 ay beklemek kotu....kararsiz kaldim..taktirsam mi?
Ayrica bujileri de degisttiriyorum..motor koruma yapicaklar bir de klima bakteri temizligi..herhalde 700 lirayi bulacak toplamda..bakalim hayirlisi....pedallar da cok guzel yahu:)

bende de sadece ayak dayaması var Kaan abim.. :D :D
döşeme kirlenmesin diye almıştım.. :)

bu arada 45K bakımında buji niye değiştiriyosun Kaan abim 30K'de değişmiş olması lazım..bi de benzin filtresini değiştirmeyebilirler 30K'de bi değiştiriyo Doğuş galiba onu da unutma.. :)

Geri
Üst Alt