Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon gizli özellikler

Bnde kendim acmak istiyorum sonucta elektronikciyim ama hic araba işleri ile uğraşmadım o yüzden cekiniyorum

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

Bakın basıma ne geldi 2015 fr sahibiyim bahsi gecen ozellikleri gittim açtırayim dedim bu işlemler yapıldı bir sorun oldu arıza lambası yandı sonduremidi lastik basınç hatası verdi ugrasti olmadı adam beni yetkili servise yönlendirdi ve çıkacak masrafı bana fatura edin dedi gittim x servise yetkili servis burası sistemde sorun var dediler ve bir hafta sonraya randevu verdiler cok ince bir Ayrıntı garantiyi bozmuyor ibaresi külliyen yalan bana yetkili servis kesinlikle sorun olur dedi randevu aldığım gun gittim ABS beyninde hata arıza olursa 3500 tl cikar dediler şükür çıkmadı tanıdık vasıtası ile yani gizli ozellikleri açan kişinin tanıdığı Kışı bu isi hatır ile yaptı benim garantim bozulmadı lakin 170 -190 tl arası masrafı bu özelliği açan şahsa fatura ettiler sadece bilgi Amaçlı bu olayı paylaşayım dedim madem garanti Dişi kalmıyor neden o zaman servis bunları aktif etmiyor yada benim masrafı neden garantiye sokmadı şahsa fatura etti bunun cevabını garantiyi bozmuyor diyen kardesim bi zahmet açıkla lutfen

• Beğen
Reaksiyonlar: run7
Bakın basıma ne geldi 2015 fr sahibiyim bahsi gecen ozellikleri gittim açtırayim dedim bu işlemler yapıldı bir sorun oldu arıza lambası yandı sonduremidi lastik basınç hatası verdi ugrasti olmadı adam beni yetkili servise yönlendirdi ve çıkacak masrafı bana fatura edin dedi gittim x servise yetkili servis burası sistemde sorun var dediler ve bir hafta sonraya randevu verdiler cok ince bir Ayrıntı garantiyi bozmuyor ibaresi külliyen yalan bana yetkili servis kesinlikle sorun olur dedi randevu aldığım gun gittim ABS beyninde hata arıza olursa 3500 tl cikar dediler şükür çıkmadı tanıdık vasıtası ile yani gizli ozellikleri açan kişinin tanıdığı Kışı bu isi hatır ile yaptı benim garantim bozulmadı lakin 170 -190 tl arası masrafı bu özelliği açan şahsa fatura ettiler sadece bilgi Amaçlı bu olayı paylaşayım dedim madem garanti Dişi kalmıyor neden o zaman servis bunları aktif etmiyor yada benim masrafı neden garantiye sokmadı şahsa fatura etti bunun cevabını garantiyi bozmuyor diyen kardesim bi zahmet açıkla lutfen
Senin işlemi yapan çok hakim değil sanırım yaptığı işe birde servis bunları acarsa sen aracını alırken dönüşe duyarlı sis olsun diye ekstra 500tl para vereceksin bedava niye yapsınlar değil mi

kurye ile elden teslime verildi

İstanbul Anadolu yakasının bir Numaralı ismi bu isi yapan yer ben isim vermem lakin garantiyi bozmuyor olayı garip degilmi sizce

böyle işlemler bilinçli ellerde yapılmak zorundadır , yanlış bir uygulama kaba bir tabirle arabanın kafasının karışmasına sebep oluyor.

aracın zaten programı içerisinde olan şeylerde sadece bir değer 0 iken özellik kapalı, girilip 1 yapınca özellik devreye giriyor (misal viraj içini aydınlatan sis farları ya da kadran selamlama) yani oturup araca chip tuning gibi kodlama yapılmıyor, o yüzden teknik olarak garantiyi bozacak bir durumu da yok, ha siz girip tamamen olmaması gereken bir uygulama yapıp bir yerine bir zarar verdirirseniz orasına doğuş karışmaz tabii ki, yani normalde jant değiştirmekten garanti bozulmaz ama takılan jant örneğin gerekli soğutmayı sağlayamayıp da balataların yanmasına sebep olursa o zaman tabii ki firma garantiye almaz, konu incelenip ona göre garanti içi/dışı belirlenir, duruma özgü şeylerdir :)

seat leon 1.2 tsi aracımı 2 gün önce aldım. aldıktan sonra farkettim. sol ön ve sağ ön cam açılırken normal sesle açılıyor. fakat kapanırken takır takır diye bir ses le kapanıyor. bu tür sorun yaşayan veya sonradan bu yöndeki sorunu kendiliğinden düzelen oldu mu acaba. çünkü aracı aldığım yer bana zamanla araç kapı içindeki makaraların alışacağını ve sesis düzelebileceğini söyledi. arka camlarda böyle bir sorun yok.
yeni aracın da kapı döşemelerini söktürüp cam açama kapama sistemlerini de değiştirmek istmiyorum. ne de olsa orjinali gibi döşemelerini yerine takamazlar bu seferde döşemelerden ses gelir. acaba ayıplı mal kapsamında aracın yenisini alabilirmiyim. fikri olan veya böyle bir durum yaşaya varmıdır acaba . bu arada sağ öndeki camın tıkırtı sesi sol öndeki cama göre biraz daha fazla. dediğim gibi arka camlarda ise böye bir sorun yok.

Anadolu yakasında bir numaralı yer??? İsim verde millet oraya gittiginde başı yanmasın o zaman.
anadolu yskasında bir numarı yer ender olsa gerek, aracın kendinde olan özellikler, garantiyi falan etkilemez bu işlemler, chip tuning işlemi gibi ayrı yazılım yüklense anlayabilirm de olan özelliği aktif etmek garantiyi etkilemez. neden ilk çıkışta aktif etmiyor diyenler var ama bu tercih meselesi, aracın desteklediği özellikler var, şimdi açılışta ibre seni selamladığı zaman, amerikan park aktif olunca yada sinyaller çakarlı yanınca bunun garantiyle ne alakası var...

Selamun aleykum, yeni leon aldim gizli oZellikleri acilmis fakat amerikan park aktif edilmemis.. Menuden vs aktif edebiliyor muyuz?

Geri
Üst Alt