Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Gizli Özellik

pilli

Kayıtlı Üye
Arkadasşlar bu gizli özellik açtırmada aracımız garantiden çıkıyormu _?

Benim bildiğim kadarıyla çıkmıyo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba, Öncelikle hoş geldiniz. Gizli özellikler ile ilgili her türlü konuda yardımcı olabilirim. Gizli özellikleri açmadan önce bilmeniz gereken bazı noktalar vardır. VCDS programı ile aracınıza bağlantı sağladıktan sonra istediğiniz her özelliği açamayabilir ve akabinde aracınıza zarar verebilirsiniz. Bu işlem için en uygun ve bilir kişiler ile birlikte yapmanızda fayda var. Aracınızın yanlış bir kodlama sonucu beyin fonksiyonlarına zarar verebilir ve maddi hasara yol açılabilir. Bu yüzden öncelik ile aracınız için gizli olan özellikler listesi yapmanız ve akabinde buna yönelik çalışmalar yapabilirseniz işiniz kolay olur. Araç için her gizli özelliği açamazsınız. Örnek olarak ; Aracın beyni aynı bilgisayar ram'i gibi olduğundan bazı özellikler için aracın beyinin de boşluklar olması gerekiyor. Boş yeriniz yok ise yapmış olduğunuz uygulamalar sağlıklı çalışmayabilir ve aracınıza zarar verebilirsiniz. Almanya da AUDİ fabrikasında test pilotluğu yapan bir abimizin tavsiyesi üzerine Araç için yapılan yazılımlar kodlamalar eğer yanlış yapıldı ise aracınızı en az 12 saat boyunca hiç bir şekilde çalıştırmamanızı hatta anahtar ile aracı açıp kapatmamanızı öneriyor. Bu önemli bir bilgi olduğundan aklınızda bulunmasında fayda var... Aracınız için en uygun gizli özellikleri belirleyin ve o şekil de açtırın... İyi Forumlar. Bu siteden gizli özellikler hakkında bilgi edinebilirsiniz : stemei.de .Fahrzeugcodierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Seat Leon 5F - VCDS Codierungen, Webdesign

Arda hocam detaylı bilginiz için tesekkurler bugun leonumun kaporasını verdim ve haftaya inşallah elimde olucak.. 2016 yı beklemeden yıl sonu indirimini kullanarak aldım aracı.. Peki hocam dediğiniz gibi yaptığımızda garantiden cıkıyormu cıkmıyormu buarada Ankarada kimi önerirsiniz bu konuda

En basta aracin hayirli ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Garantiden çıkmıyor (bayidende öyle soylenmisti)ben açtırdım sadece viraj asistanıni yapamadılar onun dışında memnunum Ankara li arkadaşlar yardımcı olurlar yer konusunda

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadasşlar bu gizli özellik açtırmada aracımız garantiden çıkıyormu _?
Öncelikle aramıza hoşgeldin seni üyeler kısmından tanımak isteriz

Garanti bozulmuyor sadece işini iyi bilen yaparsa sıkıntı olmaz yoksa farklı fonksiyonları bozabilir

kurye ile elden teslime verildi

Arkadaşlar konu haricinde bir şey sormak istiyorum:Benim aracın ön yolcu koltuğunun altında elektronik bir devre benzeri kutu içinde birşey var.Ne olduğunu bilen var mı, bir de bluetooth microfon alıcısı aracın iç lambasının arsındaki yer mi?Teşekkürler...

Arkadaşlar konu haricinde bir şey sormak istiyorum:Benim aracın ön yolcu koltuğunun altında elektronik bir devre benzeri kutu içinde birşey var.Ne olduğunu bilen var mı, bir de bluetooth microfon alıcısı aracın iç lambasının arsındaki yer mi?Teşekkürler...
O dediğin parca bluetooth aparatı olması gerekiyor yanlışta biliyor olabilirim
Mikrofon da ön üst aydınlatma arasında bulunuyor

kurye ile elden teslime verildi

Ben yaptırdım. Garantiden çıkarmıyor. Zaten kendi özelliklerini yüklüyor arabaya. Gayette güzel oldu. Tavsiye ederim

acaba hangı ozellklerı actırdınız bılgı verırsenız sevınırım
[doublepost=1448220386,1448220335][/doublepost]
Ben yaptırdım. Garantiden çıkarmıyor. Zaten kendi özelliklerini yüklüyor arabaya. Gayette güzel oldu. Tavsiye ederim
acaba hangı ozellıklerı actırdınız bılgı verebılırmısınız:)

Geri
Üst Alt