Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Gizli Özellik

az önce ankara doğuş servisiyle görüştüm görüşmelerimide kayıt altına aldım :) kendiileride açıyor gizli özelliği 50 tl karşılığında ve hiç birşekilde garanti dışı kalmadığını söylediler bu konuda artık tek bir ağız olmamız lazım arkadaslar.gönül rahatluğıyla açtırabilirsiniz...

istediğim cevap buydu gerçekten teşekkür ederim :) Kısmet olursa haftaya gideyim de açtırayım :)

bunu cevabını sabah vermıstık

Belki ankara ucuz mu diye düşündüm .
sanmıyorum tüm servisler aynı parayı alır sonucta yetkili servis kafasına göre fiyat belirleyemez ki şayet öyle bir durum ile karsı karsıya kalırsanız ankara doğuş servisi 50 ye açıyor sız neden boyle yapıyorsunuz deme hakkına sahipsin...hatta pazarlık yap istanbulda servis cok su servıste actırırım dıyebılıyorsan sızı tercıh etmem ıcın bıraz ındırım yapın felan de :)

sanmıyorum tüm servisler aynı parayı alır sonucta yetkili servis kafasına göre fiyat belirleyemez ki şayet öyle bir durum ile karsı karsıya kalırsanız ankara doğuş servisi 50 ye açıyor sız neden boyle yapıyorsunuz deme hakkına sahipsin...hatta pazarlık yap istanbulda servis cok su servıste actırırım dıyebılıyorsan sızı tercıh etmem ıcın bıraz ındırım yapın felan de :)

ağzına yüreğine sağlık .. :)

az önce ankara doğuş servisiyle görüştüm görüşmelerimide kayıt altına aldım :) kendiileride açıyor gizli özelliği 50 tl karşılığında ve hiç birşekilde garanti dışı kalmadığını söylediler bu konuda artık tek bir ağız olmamız lazım arkadaslar.gönül rahatluğıyla açtırabilirsiniz...

istediğim cevap buydu gerçekten teşekkür ederim :) Kısmet olursa haftaya gideyim de açtırayım :)

bunu cevabını sabah vermıstık

Valla hem uygun hemde garanti dışı kalmadı diye kendileri söylüyorsa süper hocam. Bir de istediklerini açıcaklar dimi? Toplu doğrama değil yani?

Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum gizli özelliklerden Amerikan park uygulaması açılınca nasıl bir eylem oluyor bilgi verebilir misiniz.

IMG_3368.JPG
hocam şekildeki gibi sinyal lambalarının led ve gündüz farlarıyla beraber devamlı yanıyor olması :D

Bu gizli özellikler Kaç modelden başlıyor ? 2006 araçlarda var mı bu şekilde özellikler bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirmi bilgilerini

Valla hem uygun hemde garanti dışı kalmadı diye kendileri söylüyorsa süper hocam. Bir de istediklerini açıcaklar dimi? Toplu doğrama değil yani?
hayır kardesim istediğini ve o an kı kablolarının güncelliğine bağlı yani söyle anlatayım kablo güncellemesi var eğer kablo güncel değil ise tüm gizli özellikleri acamazlar ama güncelse her özelliği açabilirler bu konuda kablo sürümü ve program sürümünü sorabilirsiniz ama söylemeyebilirlerde çünkü onlarında tam anlamıyla hakim oladuklarına inanmıyorum güncel kodlama 15.7 dir .. istediğiniz özelliğide actırabilirsiniz ama işinize yarayacak kullanacağınız özellikleri açtırın derim hepsinin açılmasına gerek yok :D
[doublepost=1454348199,1454348141][/doublepost]
Bu gizli özellikler Kaç modelden başlıyor ? 2006 araçlarda var mı bu şekilde özellikler bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirmi bilgilerini
tam bilgim yok ama bildiğim kadarıyla 2008 ve sonrası oluyor emin değilim ama umarımsizinkilerdede acılıyordur ama düşük ihtimal kardesım

Geri
Üst Alt