Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Gündüz farları... ( Parklar)

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Leonlarda gündüz farklarını yani parkları değiştirme şansımız varmı? Arıza lambası falan yakıyormu?
Ve önereceğiniz bir marka varmı? Eğer çok maliyetli bişey değilse değiştirmeyi düşünüyorum... Çünkü farlar beyaz onlar sarı olunca uyumsuzluk oluşuyor... şimdiden teşekkürler...

Stylance'da Mtec bir sorun çıkarmadı. Sanmıyorum çıkaracağını. Toptancıda 5TL normalde 10TL.

çağlar aracına yaptırdı sanırım..ona pm atarsan sana yardımcı olacaktır

Dursun yapıyor.Sıkıntı da çıkmıyor.İki dakikalık iş bildiğim kadarıyla....

ampülü mü değiştirmek istiyorsunuz yoksa oraya led mi koymak ? ampül ise çiftini 10 tl ye alıp kendiniz de takarsınız

Ampul değiştirmek kolay iş yalnız yuvaları biraz hassas yerinden sökerken elde kalma olasılığı oluyor dikkat etmek lazım ben benim parkları 15 liraya tanıdığım bir ustaya yaptırmıştım. Led ampuller koyulacaksa arıza ışığı yakabilir. Ben vectraya led ampul denediğimde görmemişti araba yakmıştı arızayı.

bugün adanadaydım yanımda bitane fazladan vardı önceden söleseydin bırakırdım sana :D

Arkadaşlar Leonlarda gündüz farklarını yani parkları değiştirme şansımız varmı? Arıza lambası falan yakıyormu?
Ve önereceğiniz bir marka varmı? Eğer çok maliyetli bişey değilse değiştirmeyi düşünüyorum... Çünkü farlar beyaz onlar sarı olunca uyumsuzluk oluşuyor... şimdiden teşekkürler...

bu işi çözse çözse dursun abi çözer :)

Arkadaşlar bilgiler için çok Teşekkür ederim... anlattığınız kadarıyla bu işi fazla gözümde büyütmüşüm basit bir işleme benziyormuş...
Ampul markası önerilerinizi söylerseniz yarın serviste 10 dakikada taktırırım...

tekrar teşekkür ederim...

Geri
Üst Alt