Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON FRENLEME YAPARKEN GELEN UĞULTU

merhabalar :

öncelikle geçmiş olsun günümüzün en buyuk sorunlarından birine sizde yakalanmışsınız ne yazık ki firmaların çevreye zararını önlemek adına aldıkları karar ile düşürülen aspest yüzünden bu ötme sesini alıyorsunuz özellikle bosch valeo eku febi gibi markalar aspesti %60 oranında düşürdüğü için yüksek ya da alcak hız fark etmeksizin frenlemede ses ve mesafe uzamasına yol açıyor tavsiyem ferrado ya da ate marka disk balata ile değişim yapmanız olacaktır...
TRW MARKA BALATA ÖNERİLERİ ALDIM USTALARDAN AMA NEDİR BİLEMEDİM

Ustadim eger balatalarda kum cakil vs girme durumu varsa oda ses yapabilir. Balatalari sokup hafif zimpara ile yuzeyi temizleyip taktiklarinda genelde bayagi sure ses kesiyor.

Bu arada benimde balatalar ferodo (on arka hepsi) cok sukur ses seda yok. Bir tek durmaya yakin oda cok dusuk seviyede ses yapiyor okadar...

Geri
Üst Alt