Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bisiklet susanoğlunda abi orada buluşsak kurtarmıyormu :D

tuzun kuru tabi :D benim Susanoğlunda yazlığım olsa ve bir kaç ayı orda geçirebilsem neden olmasın ama hayal bu :D senin Bostancıda da evin var senin bana uyman daha kolay, sen Bostancıya gelll...

tuzun kuru tabi :D benim Susanoğlunda yazlığım olsa ve bir kaç ayı orda geçirebilsem neden olmasın ama hayal bu :D senin Bostancıda da evin var senin bana uyman daha kolay, sen Bostancıya gelll...

abi olmadı kiracı ödememeye devam ederse scw baskını yaparız kiracıya bahane olr belki :D

yaw sizin kiracı bizim patron olmayasın? bizim de içerde maaşlar birikiyor habire. 45 gün önceki benzinlerin ve kiranın parasını daha bugün aldım utanmadan bide diyor biz kiralıklara ödemeyi 45 günde bir yapıyoruz diye... defalarca söyledim ben sana kiralamak istemiyom kendi çareni bul diye ama nafile... oooffffffffffffffff yeni bir iş bulmak lazım, derdim paranın miktarında değil artık zamanında ödenmesine doğru kayacak sanki!!!!!!

abi bence sizin patron olmasın 20 aydır falan kria vermiyormuş hatunlar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt