Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Fr 2020 modları hakkında

yuceltarhan

Kayıtlı Üye
Merhabalar Leon Fr 2020 otomatikte mode tuşundan eco moda alınca multimedya ekranında eco moda geçiyor hayalet ekranda da "D" den "E" ye geçiyor. Aracı stop edip tekrar çalıştırdığımda ise multimedya ekranında Eco modda oluyor ama hayalet ekranda "E" modundan çıkıp tekrar "D" ye geçiş yapıyor normal mi acaba. kısaca ben araba her çalıştığında eco modda çalışmasını istiyorum yoksa evimizi yıkacak :)

Merhabalar Leon Fr 2020 otomatikte mode tuşundan eco moda alınca multimedya ekranında eco moda geçiyor hayalet ekranda da "D" den "E" ye geçiyor. Aracı stop edip tekrar çalıştırdığımda ise multimedya ekranında Eco modda oluyor ama hayalet ekranda "E" modundan çıkıp tekrar "D" ye geçiş yapıyor normal mi acaba. kısaca ben araba her çalıştığında eco modda çalışmasını istiyorum yoksa evimizi yıkacak :)

Hocam bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum indivicual a aldım yine olmuyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Evet hocam normal. Hatta Manuel FR kullanıcısıyım bende de durum aynı.

Normal (D) hariç her hangi bir mod seçtiğimizde mode düğmesinin ışığı yanıyor - Normal (D) modu seçtiğimizde ise Mode düğmesinin ışığı yanmıyor bildiğiniz gibi, stop edip tekrar çalıştırdığımızda hayalet ekranda "D" ye geçmiş görünse de mode düğmesi ışığı yanık ve modeye girdiğimizde eco seçili görüyoruz. Bilsek ki eco da çalışıyor yine de sorun değil de ama Vallahi benzin parası belimizi büktü :)

Hocam bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum indivicual a aldım yine olmuyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bende aynı durumu fark edince servise gittim. Bu durum anormal gibi görünüyor dedim ama servisten aldığım cevap motor her kapandığında manuel olarak tekrardan eco moduna almam gerekiyormuş sistem bunu hafızasında tutamıyormuş :(

21 DD 009 ~Redcars~

Bende aynı durumu fark edince servise gittim. Bu durum anormal gibi görünüyor dedim ama servisten aldığım cevap motor her kapandığında manuel olarak tekrardan eco moduna almam gerekiyormuş sistem bunu hafızasında tutamıyormuş :(

21 DD 009 ~Redcars~

bendede aynı problem vardı hep mesak etmişimdir- uzun yolda bile E modda iken kendi kendine D modda aldıgını goruyordum.
şöyle bi mantık yürütmüştüm sanırım gaz tepkimesine ve göre hızı vs kendi otomatik ayarlıyor eger trafik vs yok ise kendi D normal modda alıyor diye düşünmüştüm,
galiba servis mantıklı bi cevap vermiş :(
sürekli Eco modda alıcaz gibi

21 DD 009 ~Redcars~
Bende hangi modda kapattıysam aracı o modda devam ediyor

Geri
Üst Alt