Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon fr 1.4 TSİ 125 psi yazılım

Öteki arkadaşlar ve abilerim gerekli açıklamayı yapmışlar. Benim aracımda da yazılım var 1.6 tdı şimdi 150 bg oldu herhsngi bir sıkıntı yaşamadım şu zamana kadar. Yazılımımı ecufastta yaptırdım. 0 sıkıntı çıkarttı bana size de orayı tavsiye edebilirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Size tavsiyem aracınızın garantisini devam ettirmeniz. İllaki yaptırcam dersenizde bence bi zararı olmadıgını dusunuyorum sonucda aynı motordan daha önceki senelerde farklı hp ve torklar alınıyorsa 125 hp yapmalarının satış psikolojisi oldugunada emin olmak lazım :)

Dostum öncelikle iyi forumlar herkese. Ben rsa'da yazılım attırdım. Araştırmalarım sonucu en iyisi o diye kanaat getirdim. Fakat sana şöyle diyeyim. Performansta fark oluyor kesinlikle. O konuda şüphen olmasın. Benim garantime de en ufak sorun gelmedi. Servis anlasa direk garantiden çıkartır aracı, ama anlamadılar defalaca gitmeme rağmen. Fakat 6.5-7 litre olan ortalamam 9.5-10 lara yükseldi bilgin olsun. Şehir içinde tüm samimiyetimle söylüyorum, 12 litre görmüşlüğüm var. İnanamadım göstergeye, depoyu fulleyerek denedim. Şehir içi şehir dışı karışık ortalama yakıtım 9.4 litre idi. Dikkatli kullanan biri olmama rağmen. Arkadaşıma verdim bir iki gün kullan, normal nasıl kullanıyorsan öyle kullan sonra da ortalamanı söyle bana diye. 10.8 litre ortalama ile dolaşmış ki ekstra hiç basmadım dedi.
Şunu demeye getiriyorum ki, yazılım evet performansı arttırıyor. Fakat yakıtı da ciddi anlamda arttırıyor. Benim başımdan geçen şey buydu. Bilginiz olsun ben şuan orijinal yazılımına döndürdüm aracı çünkü yazılımı atan kişi başka bir aksamda sorun olabilir dedi. İspat maayetinde orijinal yazılıma geri döndüm. Yakıt ortalamam şuan sadece şehir içinde sürdüm ve 200 km sürdüm. 7.1 litre. Bence yazılıma asla bulaşma. Kullanmış biri olarak diyorum bunu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt