Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon fonksiyonel direksiyon tuşları (çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunuslekesiz

Kayıtlı Üye
2008 model 1.6 Leon'un fonsiyonel direksiyon sağ tuş takımı yıpranmış ve üzerine siyah bir kaplama çekilmiş. Baktığım kadarıyla sökülüp takılması oldukça kolay. Bunun yenisini nereden nasıl temin edebilirim? Fiyat bilgisi vb anlamda da bilgilendirirseniz memnun olurum.

seat.jpg
[doublepost=1453026419,1453007951][/doublepost]Güncel
[doublepost=1453032778][/doublepost]Yok mu yardımcı olabilecek birisi:?

2008 model 1.6 Leon'un fonsiyonel direksiyon sağ tuş takımı yıpranmış ve üzerine siyah bir kaplama çekilmiş. Baktığım kadarıyla sökülüp takılması oldukça kolay. Bunun yenisini nereden nasıl temin edebilirim? Fiyat bilgisi vb anlamda da bilgilendirirseniz memnun olurum.

Ekli dosyayı görüntüle 10711
[doublepost=1453026419,1453007951][/doublepost]Güncel
[doublepost=1453032778][/doublepost]Yok mu yardımcı olabilecek birisi:?
Yenisini servisten yada çıkmacılardan temin edersin parça kodu içinde @kirlisakal abim yardım edecektir

kurye ile elden teslime verildi

Fiyati 447.28 kuruş mu ? :) Çok iyiymiş ya. Son söz servisin olmasın benim olsun: Vazgeçtim aramıyorum :)
3-5 lira aşa ya da yukarı olur döviz kuru neyse onlar daha iyi hesaplıyolar...çok bişi değişmez :) maalesef durum işler acısı ..elektronık bişi oldu mu pahalı oluyor gerci tüm parçalar pahalı...çıkma bakacaksınız araştırmaya devam bol şanslar...haa unutmadan sölim cordobanın kide leona uyuyor sürekli leon arama :)
[doublepost=1453047591,1453047525][/doublepost]yanlışlık yok istersen teyit için kodu verdim yarın arayabilir bilgi alabilirsiniz...direk servisin yedek parça programından bakıyorum cunkı :) kolay gelsin @yunuslekesiz

3-5 lira aşa ya da yukarı olur döviz kuru neyse onlar daha iyi hesaplıyolar...çok bişi değişmez :) maalesef durum işler acısı ..elektronık bişi oldu mu pahalı oluyor gerci tüm parçalar pahalı...çıkma bakacaksınız araştırmaya devam bol şanslar...haa unutmadan sölim cordobanın kide leona uyuyor sürekli leon arama :)
[doublepost=1453047591,1453047525][/doublepost]yanlışlık yok istersen teyit için kodu verdim yarın arayabilir bilgi alabilirsiniz...direk servisin yedek parça programından bakıyorum cunkı :) kolay gelsin @yunuslekesiz

Abi benim aradığım parçanın elektronikle pek bir alakasını ben göremedim telefonun tuş takımı olur ya hani o şekilde elimle çekince çıkıyor takılıyor plastik bir parça aslında. O yüzden fiyat bana çok tuhaf geldi. Arabaya eriştiğimde parçanın daha detaylı fotosunu çekerim. :)
[doublepost=1453047930][/doublepost]Yani bunu sizin söylediğiniz fiyat ve kod belki altındaki elektronik aksamı da içerisinde barındırıyordur diye belirtmek istedim.

çıkma bulursanız da parasını söledim ona göre temin edersiniz..konu çözüldüğüne göre kilidi vurak :)
Abi benim aradığım parçanın elektronikle pek bir alakasını ben göremedim telefonun tuş takımı olur ya hani o şekilde elimle çekince çıkıyor takılıyor plastik bir parça aslında. O yüzden fiyat bana çok tuhaf geldi. Arabaya eriştiğimde parçanın daha detaylı fotosunu çekerim. :)
kumandası lazım değilmi arkadaşım tuş takımı... çekmene gerek yok..boyle ufak şeyler maalesef mide bulandırıyor...plastiğin arkasında da elektronık kablosu vs var...senın plastik parça anlayışın gerceği değiştirmez üzgünüm...sen sordun ben cevapladım gerisi sana kalmış :) haa unutmadan sağ sol komple tuş takımları değişecek... tek tek satılmıyor çıkma bakarsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt