Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra'ya 3.35 Eğlencesi :)

ikiside yürüyor beee gerisi zaten yalan

bilmece gibi yazıyorsunuz..
toluen gugıl da baktım..en hoşuma gideni yazıyorum
Hippürik asit olarakda adlandırılır. Sürekli bitkisel olarak beslenen insanların idrarlarında yüksek dozda rastlanması ilginç bir veridir.
yani beleş..puhaha

:D:D

http://www.streetfire.net/video/zd9000cuprarevostage3bmw335-jb3-map9_2091730.htm

hakan abı arac stg4 olcak 7500dönuyo şuan 8500donucek basıncıda artıcak,
335 gelınce 335 sahıbıne soyledık 97 oktanla deneyelım dıye map9 yakıtla denıyo hep, bıkere 335 14psi basıyo map9 da o gecede yanında kı arkadasımız cem k cupra sahıbı 10psi da yurudugunu soyledı, 4psi fark 3boyu kapattı dıyelım kı daha cuprada 1.5basıyo 1.8 basınc basılcak ve daha yuksek devır cevırcek arac hazır olunca yıne olgar arar denerız,

yaw Varol abi :D güldürdün beni gece gece....

abi hislerime tercüman oldun ya :) bende merak ediyorum anlatılanları yani bu saatten sonra daha ingilizceyi çözemeden tuningce mi öğreneyim... :)

Can'ın bu konulardaki bilgisi çok güzel..o bilgi olamadığı için google bakmak durumunda kaldım vikipedi..4-5 çeşit anlatım vardı..bende neşeli diye bunu yazdım..

bu arada Can'a sorayım..toulen ile ilgili..merakımdan soruyorum..alıp kullanmak için değil bilgi sahibi olmak için..
toulen nerde bulunur litresi kaç paradı..ve hangi araçlar kullanabilir..ve bu yakıt sadece 100-200-400 kapışmalarında mı kullanılır..yoksa..uzun yolda da aynı performansı verit mi..? kullanıldığı araçta

Cupranın aslında onceden tek eksıgı debrıyajdı motorla alakalı b sıkıntısı yoktu.Debrıyajla sımdı daha ıyı yurudugu kesın ama 335 ın surdakı halınden daha ıyı olcagı kesın daha ıyı yakıtla

can yakıtı degıstırsede arada kı farkı kapatıp 3 boyda acacak kadar bır fark yaratmayacak yanı bu yakıtı buyucu olarak gormemek lazım

benım anlam veremedıgım --Her turlu cupra gelebılır--- derken ne demek ıstıyor cupracı arkadaslarla bır alıp veremedıgı mı var her ıkı aracta cok guzell

şu olgarın benzın koyduktan sonra denemesını cok merak la beklıyorumya.

can yakıtı degıstırsede arada kı farkı kapatıp 3 boyda acacak kadar bır fark yaratmayacak yanı bu yakıtı buyucu olarak gormemek lazım

benım anlam veremedıgım --Her turlu cupra gelebılır--- derken ne demek ıstıyor cupracı arkadaslarla bır alıp veremedıgı mı var her ıkı aracta cok guzell

Adamın son noktası 97 oktan benzıne gore deıl abı ısın basıt anlatımı.Kullandıgı beyınde b kac farklı map kullanabılıyor ve en son kullandıgı map de extra yakıt kullanıyor 97 ye ılaven.Youtube da yakıt farkında ne kadar bg ler fark ettıgını gosteren cok fazla dyno vıdeosu var.Olgarın uslubu ıyı olmasada Cupra sahıplerıne satassada yıne de yıgıdı oldur hakkını yeme demısler adamın arabası cok cıddı yuruyordu.Gecen hafta 1,5 bar basan gt30 lu 1.8 t s3 u gecıyordu adam.Zd9000 ın sahıbı hakan abının arabası da b oncekı denemelerıne gore degısmıs oncekı halını de bılıyorum ama 335 ın en ıyı halındeyken b kere daha denemelerı tam sonucu vercektır.

Bu arada 335 daha pıyasaya ılk cıktıgında modıfıyeyle alakası olmayan araba dergılerının baslıklarında "335 varken m3 e ne gerek var " baslıkları vardı,bu arabanın yapabılceklerını kucumsememek lazım.3 lıtre cıft turbo araba,stock motor ve turbolarla lımıtlerden kullanıldıgında demekkı hıc de kotu olmuyormus.Cupranın gt30 lu halı ıle bu sekılde gıtmesı kesınlıkle basarıdır cunku o da stock motorla gazlıyor gecılmıs olsa bıle 335 karsısında cok da yadırgamam

Can'ın bu konulardaki bilgisi çok güzel..o bilgi olamadığı için google bakmak durumunda kaldım vikipedi..4-5 çeşit anlatım vardı..bende neşeli diye bunu yazdım..

bu arada Can'a sorayım..toulen ile ilgili..merakımdan soruyorum..alıp kullanmak için değil bilgi sahibi olmak için..
toulen nerde bulunur litresi kaç paradı..ve hangi araçlar kullanabilir..ve bu yakıt sadece 100-200-400 kapışmalarında mı kullanılır..yoksa..uzun yolda da aynı performansı verit mi..? kullanıldığı araçta

Fıyatı ve nerede satıldıgı hakkında bılgım yok ne yazıkkı.Stock arabada kullanılmasının manası olmaz daha cok standolne beyınlı arabalarda kullanılıyor cunku yakıta gore arabanın avansı yenıden elden gecıyor yenı map yapılıyor arabaya ve pompa benzınlı kullanım ıcın de yıne map degıstırılebılıryor yakıtın bıttıgı yerde.Stock beyınde bunu yapmak ımkansız.Arabanın sureklı bu tarz katkılarla yada 100-110 oktan arası b benzınle yurutucegını dusunursek senın arabanada ona gore yazılım yapılır ama 95 oktanı koydun mu avans sesınden durulmaz arabada

İnsanlar fazladan 2-3 oktan benzin koyup 1.4 TSI'dan 5-6 beygir alırken, bu araç yakıtla mucize mi yaratacak diye sormak bence yersiz.

Geri
Üst Alt