Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Bluetooth Kit Telefon Ve Ses Kurulumu

arkadaşlar geçen hafta 2012 seat leon 1.6 tdı cr style dsg araç aldım .benim yol bilgisayarı ilk sayfadaki videodaki gibi uzun ince dikdörtgen değil iki kardarnın altında kare şeklinde sanırım bu görünüm copa plus ve fr lere özel ki zaten arkdaş bunu belirtmiş.şimdi benim merak ettiğim bu araçta bluetooth varmı?aracın içinden çıkan kitapçık ingilizce onuda kurcaladım bulamadım bir türlü.

arkadaşlar geçen hafta 2012 seat leon 1.6 tdı cr style dsg araç aldım .benim yol bilgisayarı ilk sayfadaki videodaki gibi uzun ince dikdörtgen değil iki kardarnın altında kare şeklinde sanırım bu görünüm copa plus ve fr lere özel ki zaten arkdaş bunu belirtmiş.şimdi benim merak ettiğim bu araçta bluetooth varmı?aracın içinden çıkan kitapçık ingilizce onuda kurcaladım bulamadım bir türlü.

Style paketlerde Dot matrix ekran yok aynı zamanda bluetooth aparatıda yok. Copa plus ve FR araçlarda mevcut bu özellikler. 700TL civarlarında navigasyonlu bir cihaz alıp aynı zamanda cihazın kendisine ait bluetooth özelliğinden faydalanabilirsiniz

teşekkürler.Direksiyondaki bluetooth'a ait tuşlar sanırım bluetooth aparatı takınca aktif oluyor.

Geri
Üst Alt