Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon alıyorum da sadece bilgi almak istiyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-1.6 8v.yı inadına eskitmiyo vw kendini sağlamlık konusunda kanıtlamış..
-fsı falan yalan oldu gitti..
- inş. aynı başarıyı tsı motorlarda da gösterir ve 1.6 gibi tarihe geçer..

-1.6 8v.yı inadına eskitmiyo vw kendini sağlamlık konusunda kanıtlamış..
-fsı falan yalan oldu gitti..
- inş. aynı başarıyı tsı motorlarda da gösterir ve 1.6 gibi tarihe geçer..

fsi ne zaman yalan oldu yoksa benim tsi da direkt enjeksiyon yokda benimi yediler :D

fsi kabuk değiştirdi ilerledi gelişti diğeri her zaman yerinde saydı bu gerçeği unutmayın.

fsi ne zaman yalan oldu yoksa benim tsi da direkt enjeksiyon yokda benimi yediler :D

fsi kabuk değiştirdi ilerledi gelişti diğeri her zaman yerinde saydı bu gerçeği unutmayın.

pancar sevmiyor işte Emre niye zorla yedirtmeye çaılışyorsunuz ki :D:D:D

golfe laf atmadık yine olmadı faruk abi..vw hiç bişeyine laf yok emrenin yanında..

1.6 iyi hoş motorda çok yakıyor bende 1.6 kullanıcısıydım 1.4 hem yakıt hem performans olarak iyi şimdi alsam 1.4 tsı alırdım

golfe laf atmadık yine olmadı faruk abi..vw hiç bişeyine laf yok emrenin yanında..

abi öle olsa 1,6 ya sövmem :) doğru olan bir ey varki o motor 10 sene önce müze raflarına kalkmalı iken devam ettirildi. karı almanlara zararı müşterisine gitti.

Alabiliyorsan cupra al derim ozaman tsi al performansı var diyenlere asıl performansı gösterirsin...çünkü 1.6 ile 1.4.tsı arasında dağlar kadar fark yok ama güç beygir koltuga yapışmak istiyorsan cupra derim...

Engin Cuprada gaza basarken ve koltuğa yapışırken aldığın keyif her benzinciye gittiğinde, kaskonu yenilediğinde ve vergiyi ödediğinde tam ters etkiye maruz kalıyor. Hani benim aklımdaki de bu araba ile yaz sonuna kadar idare edip duruma bakıp o zaman FR yada Cupra tarzı bir seçim yapmak ama mantığım hala yanlış olduğunun üzerine basmıyor da değil yani. Tsi bu açıdan bakılınca bence çok daha mantıklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt