Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2020 Ekran/ Medya çalışmıyor

hakan84

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar bugun araç üzerinden telefon görüsmesi yaptıktan sonra aractan indim ve tekrar aracı çalısyırdıgımda ekranın açılmadıgını gördüm. Suan ekran çalışmıyor. Sigorta atmıs olabilirmi veya teyp ekranımı yandı
Bu şekil bir sorunla karılasan oldumu

power tusuna basılı tutsamda acılmıyor. Direksyon altındaki sigorta kutusunu kontrol ettim atık sigorta göremedim. Düğmeye basınca. Torpidodaki medya kutusunun ısıgı yanıp sönüyor sadece. Bu kullandıgım 3. Seat ilk defa basıma geldi . Birde il dısındayım dönüş yolculugu tam bir eziyet olacak telefondaki müziğe kaldık. İlk is servis yolunu tutmak olacak galiba

30 saniyeden uzun basılı tutmayı denediniz mi? eğer o durumda kendine gelmiyorsa büyük ihtimalle donanımsal bir sorun vardır, dediğiniz gibi servisin bakması gerekir.

30 saniyeden uzun basılı tutmayı denediniz mi? eğer o durumda kendine gelmiyorsa büyük ihtimalle donanımsal bir sorun vardır, dediğiniz gibi servisin bakması gerekir.
Merhaba. Max 10-15 sn basılı tuttum. Bu dediğinizide deniyicem. Teşekkürler

Malesef bu yöntemlede açılmadı. Aracın iç ısıkları yandıgında teyp tuşları normalde yanardı ama suan yanmıyor. Durup dururken böyle bir sorun çıkarması gerçekten ilginç

kablosu fabrikadan gevşek takılıp çıkmış bile olabilir :)

Merhaba bugun istanbula gelir gelmez Altura gittim. Aracı incelediler aksam dönüs yaptılar. Pek karışasmadıkları bir durum oldugunu söylediler torpido gözündeki ünite kendisini kitlemi yenisi ile değişmesi gerekiyor dedi. Garanti kapsamında değişecek ins
Parca stoklu olmadıgı için 2-3 hafta içinde ispanyadan gelir dediler .
hayırlısı bakalım

Geri
Üst Alt