Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2011 model yinemi makyajlandı ???

arka stopun içindeki yapı bana farklı geldi sanırım ışık yansımasından dolayı göz aldanması oldu :D

teyp değişmiş ama uzun zamandır kullanılan eski model bi teyp leona yeni geldi

patron yaa, bizim arabalarda alarm var mı? şu kapıdaki ışık aracı kitleyice yanıp sönüyor ama ben alarm yok diye biliyorum. nedir o ışığın espirisi biliyor musun?

abi denerim de o alarm ışığı bildiğim kadarıyla kapı kilitliysen dışarıdan biri açtığında vs ötüyor

patron yaa, bizim arabalarda alarm var mı? şu kapıdaki ışık aracı kitleyice yanıp sönüyor ama ben alarm yok diye biliyorum. nedir o ışığın espirisi biliyor musun?

aynı şeyden bahsediyosak Faruk abim..hareket sensörü o..dışardan darbeyle değil de kabin içinde hareket olursa, aktifken kapılardan biri kaput dahil açılırsa öter..denemek için camlar açıkken kapıları kitleyip 30sn. bekledikten sonra içeriye yapılan el kol hareketleriyle test edilebilir.. :)

şu eski arabalarda kapı kilidinin bulunduğu yerde yanıp sönen kırmızı ışıktanmı bahseyorsunuz?eğer oysa bizim 2006 reference da da vardı o ışık ve bildiğim kadarıyla alarm yoktu reference larda...Kanımca her leon da olduğuna göre immobilizer ışığı olabilir o!...tabi o ışıktan bahsediyorsanız....

Yiğit in dediği gibi camlar açık kapılar kilitliyken arka kafalığı düzeltmek için dışardan vurunca alarm çalmaya başladı bende başka bir arabanın alarmı diye sağa sola bakarken sesin benimkinden çıktığını farkettim demek ki alarm varmış :))

Yiğit in dediği gibi camlar açık kapılar kilitliyken arka kafalığı düzeltmek için dışardan vurunca alarm çalmaya başladı bende başka bir arabanın alarmı diye sağa sola bakarken sesin benimkinden çıktığını farkettim demek ki alarm varmış :))

Ben geçenlerde denemiştim çalmamıştı bak budaya deneyeyim o zaman güzel haber bu. Opsiyonlarda alarm da vardı çünkü bende yok diye biliyordum.

Faruk abi kapının iç üstünde kitledikten sonra lamba yanıp sönüyosa vardır harekete duyarlı alarm.. :)

rcd510 uyarmı acaba bu araca ankarada seat atada uymicağı söylendi ama nekdr doğru bilemiyorum... eğer uyarsa çok çok güzel olur leon alma konusundaki tereddütlerim biraz daha azalır :confused:

Geri
Üst Alt