Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2006-2009 havalandırma ızgarası lazım

quantum42

Kayıtlı Üye
Merhaba arkaşlar. Seat Leon 2006-2009 havalandırma ızgarası parça lazım. nereden bulabilirim lütfen yardımcı olun.
ürün kodu : 1P1819110
ya kırmızı alan içindeki ızgara ya da parçanın tamamı lazım.

1P1819110.jpg

Çıkma parça satan yerler/siteler yardımcı olabilir. Sizin için göz attım, göremedim ancak biraz ararsanız bulursunuz diye tahmin ediyorum.

Çıkma parça satan yerler/siteler yardımcı olabilir. Sizin için göz attım, göremedim ancak biraz ararsanız bulursunuz diye tahmin ediyorum.
4-5 gündür bakıyorum ama yurtiçi çıkma parça bulamadım. yurt dışı bazı yerlerde var onlarında kargo ücretleri pahalı ya da Türkiye ye kargolama yok :(

4-5 gündür bakıyorum ama yurtiçi çıkma parça bulamadım. yurt dışı bazı yerlerde var onlarında kargo ücretleri pahalı ya da Türkiye ye kargolama yok :(
İstanbul'daki çıkmacıların telefon numaları internette mutlaka vardır. İsterseniz arayıp sorun, mutlaka bulursunuz.

Sanırım konyadasınız. Orda çıkmacılar çok diye biliyorum. Tlfn yerine sanayideki dükkanları gezerseniz çok daha kolay bulabilirsiniz.

Scw ikinci el facebook sayfasinda 3d yazicidan alinmis klepeler satiliyordu. Ama sayfa kapandi galiba ya da beni banladilar sebebini anlamadım da sayfaya ulasamiyorum artik :)

Sadece cubuklar lazimsa yazicidan cikarip satanlar vardi ama bulmasi mesele...

Geri
Üst Alt