Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 2004 için kule gergisi arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasindamar

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2004 model leonum için kule gergisi arıyorum olan veya satan arkaşlarımdan ilgi bekliyorum

leon mk1 yada diğer ismi ile 1m lere kule takmanın tek handikap'ı yani diğer bazı araçlara göre..kuleleri delmek zorunda olduğumuz..
bende kule gergisini aldım tam parasını ödüyordum..o arada tabi sohber ediyoruz..kuleleri delmeliyiz muhabbeti olunca dedim nasıl dediler böyle..durdum..ve vazgeçtim..belki de zararı yoktu..vazgeçtim..bu arada sormuş olayım..delmeden takmanın yolu var mı?

Delmeden de takarsın Abi :)
Silikonla falan yapıştırırsın ama görsel amaçlı hiçbir işe yaramaz bişey olur puhaha

Delmeden de takarsın Abi :)
Silikonla falan yapıştırırsın ama görsel amaçlı hiçbir işe yaramaz bişey olur puhaha

ne adamsın ayberk..puhaha
sen beni anladın biliyorum ama gene de yazayım..demek istediğim hazır yerlerden vidalananlar var o yüzden dedim..
demek ki o zaman da doğru cevabı almışım delmeden olmuyor..desene deldirecez..

bu arada golf 4 ve a3 uyumlu olanlarda uyuyor diye biliyorum..doğru isem sahibinden de çok ilan var kule gerileri ile ilgili..haberin olsun yasin..

Halı hazırda olanı s3 unki ornek olarak ama fark olmaz ondada fabrıka delıyor zaten en basında:)

leon mk1 yada diğer ismi ile 1m lere kule takmanın tek handikap'ı yani diğer bazı araçlara göre..kuleleri delmek zorunda olduğumuz..
bende kule gergisini aldım tam parasını ödüyordum..o arada tabi sohber ediyoruz..kuleleri delmeliyiz muhabbeti olunca dedim nasıl dediler böyle..durdum..ve vazgeçtim..belki de zararı yoktu..vazgeçtim..bu arada sormuş olayım..delmeden takmanın yolu var mı?

hadi ya delmek mi gerekiyormuş illa. bak bunu bilmiyordum. eğer öyle ise hiç lüzum yok abi kalsın ya :)

golf 4 ve a3 ler de oluyormuş evet ama omp marka var kayseri de. eğer o delmeden oluyorsa gözüm onda.

varol abı delmenın bır sakıncası yok zaten delınecek yer bellı turkıyede kı kule gergılerı 1,6 8v olanlara gore 1,6 16v motorların on amortısor basları farklı ama delınecek yerler zaten bellı bır sıkıntı yaratmaz

hadi ya delmek mi gerekiyormuş illa. bak bunu bilmiyordum. eğer öyle ise hiç lüzum yok abi kalsın ya :)

golf 4 ve a3 ler de oluyormuş evet ama omp marka var kayseri de. eğer o delmeden oluyorsa gözüm onda.

delmeden olmuyor..yasin..malesef..ben o zaman da öyle biliyordum şimdi arkadaşlar netleştirdiler..
hoş duyduğum bir konu daha var ne kadar doğru bilmiyorum..eğer arabayı 5cm daha fazla alçaltmayacaksan kule gergisine gerek yok dediler..ama olursa iyi olur diyenlerdenim..
yani kule gergisini attın mı tam atmak lazım..ön üstten kule gergisi atacaksın
alttan gergi atacaksın bir arka bagaj içinden gergi atacaksın..
ön ve arka dan kesinlikle atacaksın eğer atacaksan..
burguyu engelllemek açısından..bu da benim fikrim katılan da olabilir katılmayan da ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt