Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.8t fr gerisi size kalmış :)

Çok güzel araç yakından gördüm gerçekten iyi bakılmış....

sağol satış için koymadım maksat muhabbet olsun kim verir 2003 model araca 33000 tl :)

Masallah yalnız yere basmak lazım cok daha guzel durur;)

sağolun arkadaşlar yere basmayı düşünmüyorum malum istanbul yolları kullanılmıyor araç heba oluyor daha önceki araçlarım yere basıktı çok sıkıntı çekiyordum böyle rahatım :)

sağolun arkadaşlar yere basmayı düşünmüyorum malum istanbul yolları kullanılmıyor araç heba oluyor daha önceki araçlarım yere basıktı çok sıkıntı çekiyordum böyle rahatım :)

evet ama yayla bu araç harika durur jantlarda çok başarılı araca harika olmuş.... genede bağcılar tarafları çok sıkıntılı o konuda haklısın...

bi gün gelicek gerçek bi 1.8t fr resimleride biz paylaşıcaz :D

maşallah araç çok güzel yanlız top sport jantları bence daha güzel gibi geliyo bana tabiki zevk meselesi onun haricinde çok güzel mk1 kasa ve diğerleri:)

Geri
Üst Alt