Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.8T 20V 180hp Hazırlığa Devam.....

serhat ab senın arac ıcın gozume en hos gen 4 sey...
1. daha gosterıslı bır jant....
2.arac yere oturacak..( eskı aracın gıbı)
3.farlara kaş takılabılır bu arac kısık gozle bakıyorya cok ıyı duruyor...
4. lip...

lıp var zaten bunun dışında jant düşünüyorum tabi yay konusu muallakta kaldı biraz karar veremedim far kaşı bende istiyorum fakat izin vermiyo millet sökülmekle tehdit ediliyorum :D

sen biraz gez hevesini al bakımlarını yaptır senden alıcam onu..sonra binicem üstüne vurucam kırbacı :D

masallah cok guzel olur her gecengun orjınal'ın yerını tutmaz hıcbırsey allah kaza bela gostermesın ınsallah ... ne zaman ıstersen alo abı bılıyorsun anında cozeum buluruz:)

abi gerçekten en doğrusunu en güzelini yaptın hele yakında yapıcaklarında tam oturucak arabaya güle güle kullan güzel araç :D:D

Abi hayırlı uğurlu olsun :)
Saol kardeşim daha iyileri seninde olsun inşallah sen hakediyosun...:eek:key:
abi gerçekten en doğrusunu en güzelini yaptın hele yakında yapıcaklarında tam oturucak arabaya güle güle kullan güzel araç :D:D

evet acele etmeden ve zarar etmeden sindire sindire devam edicem aracı cupraR a çevirmek güzel olur evet ama ben orjinal topsport görüntüsü ile devam etmeyi planlıyorum tamponlar konusunda
bugün Greedy Boost Gouge sipariişini verdim kargoda onuda bağlatıyım hemen...:)
Maşallah deyin beyler :)

Serhat abi hayırlı ugurlu olsun diğer leon gibi bunuda çok güzel yaparsın abi sen =)

Serhat daha yeni başlamışsın ben misali,kafanda soru işareti kalmaması için belirli şeyler lazım:)Kaldıki modifiye ayrı birşey.
Ama bitişini beklemek lazım güzel olacaktır ama ibizalar kadar güzel olacakmı bakalım;):p

xx

Geri
Üst Alt