Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.8T 20V 180hp Hazırlığa Devam.....

Abim bugün konustuş tekrar kusura bakma aracın tekrar hayırlı olsun daha nice güzelleri senin olsun...

Çok mantıklı hareketler,

Aracı alır almaz jant takmak ya da chip yapmak yerine bu tip revizyon ve restorasyonları ben de muhakkak her aracıma yaparım, çok da faydasını görmüşümdür..
Wurth motor iç temizlik katkısını sitede benden başka kullanan görmek de sevindirdi :)
Güle güle kullan, eminim çok güzel olmuştur, ben dod'da bakımsız haline bakıp herkesin "çok güzel araba" yorumuna zıt olarak "biraz bakıma ihtiyacı var, bitince şahane olur" demiştim.. keza lafıma geliyor araba :D
Bu arada hiç değinilmemiş, benzin devamlı shell 97 tavsiye ederim..
O kasa leon'u epey kullandım, ayrıca 1.8t kullanıyorum şu an biliyorsun.. sorun ya da sorunun olursa destek olmaya çalışırım.. ömercan pek fırsat bırakmamış ama :D
son olarak maşallah :)

Serhat güle güle kullan, yeni gördüm arabayı değiştirdiğini. 1.8T çok güzeldir. Geçen msnde konuşamadık internetim zırt pırt kesiliyordu kusura bakma.

Hayırlı uğurlu olsun, Maşallah :)

Hayırlı olsun tekrardan,güle güle kullan Serhat...:)

Çok mantıklı hareketler,

Aracı alır almaz jant takmak ya da chip yapmak yerine bu tip revizyon ve restorasyonları ben de muhakkak her aracıma yaparım, çok da faydasını görmüşümdür..
Wurth motor iç temizlik katkısını sitede benden başka kullanan görmek de sevindirdi :)
Güle güle kullan, eminim çok güzel olmuştur, ben dod'da bakımsız haline bakıp herkesin "çok güzel araba" yorumuna zıt olarak "biraz bakıma ihtiyacı var, bitince şahane olur" demiştim.. keza lafıma geliyor araba :D
O kasa leon'u epey kullandım, ayrıca 1.8t kullanıyorum şu an biliyorsun.. sorun ya da sorunun olursa destek olmaya çalışırım.. ömercan pek fırsat bırakmamış ama :D
manevı kardesıne bu kadar yuklenme:p

:eek:key::eek:key::eek:key: cok guzel canlı gormek dılegıyle =)
saol kardeşim özledim....:eek:key:
Abim bugün konustuş tekrar kusura bakma aracın tekrar hayırlı olsun daha nice güzelleri senin olsun...
saol kaardeşim nerelerdesin görmek isterim seni tez zamanda:)
Çok mantıklı hareketler,

saol utku yardımına ihtiyacım olacak bakalım....:eek:key:
Serhat güle güle kullan, yeni gördüm arabayı değiştirdiğini. 1.8T çok güzeldir. Geçen msnde konuşamadık internetim zırt pırt kesiliyordu kusura bakma.
saol kardeşim konuşuruz gene
Hayırlı uğurlu olsun, Maşallah :)
saolun....:eek:key:
Hayırlı olsun tekrardan,güle güle kullan Serhat...:)
saolun daha iyileri hepimizin olsun inşallah
manevı kardesıne bu kadar yuklenme:p
çok yardımın oldu içli köfteyi hakettin
serhatım ıyı gunlerde kullan yenı gordum leon noldu?
bugün satışını verdim :)

Bugün Forge Dumpvalve ve Greddy boost gouge takıldı bunlarıda hallettik :)

Geri
Üst Alt