Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 TDI DSG için bu fiyat nasıl?

Jetta al

merhaba arkadaşlar,
ben de bir leon alarak aranıza katılmaya karar verdim.

Bir kaç bayi ile yaptığım telefon görüşmesinde bana en cazip gelen teklifi yazayım..
1.6 tdı dsg opak beyaz + sunroof + teknoloji paketi (yağmur sensörü + park sensörü + kararan dikiz aynası) = 48.450 tl
bu rakama mtv ve tescil giderleri dahil. Hatta "tescil işlemlerini yeni yılda yaptırırız, böylece 2011 temmuza kadar mtv ödemezsiniz, 324 tl de mtv'den kar yaparsınız" dediler.

En geç cumaya kadar karar verip faturayı kestirmem gerek.
Sizce nasıl arkadaşlar bu rakam? Kabul edeyim mi yoksa araştırmaya devam mı edeyim? :confused:

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler...

valla kardeş o teknoloji paketi diye saydığın şeylerin hepsi ve daha fazlası (far sensörü vs.)2009 leonumda standart donanım olarak vardı seatta işi bozdu mevcut kullanımdaki standart donanımları opsiyonele çevirdi satıyor.
şimdi bu fiyata ben sana yeni kasa jetta alderim dgs mükemmel olmuş audiye benzetmişler manyak bişi.
Bu arada sevgili arkadaşlarım kanal 8 deki 8.etap proğramına meille yeni kasa ful donanım tdı dgs jettamı yoksa makyajlanmış passatmı başlangıç versiyonu aralarında 3 bin lira gibi bi rakam var diye sordum kıyaslama istedim.
Meil olarak cevap geldi kısaca kesinlikle jette diyorlar haberinz olsun.

öneriniz için sağolun Yılmaz bey,
Lakin Jetta 1.6 TDI DSG Highline fiyatı 59.500 TL.
şimdi sipariş verirseniz 2-3 ay sonra teslim ederler ve teslim fiyatının ne olacağı da belli değil...

o yüzden uymadı bana jetta..

ayrıca aynı donanımdaki golften de pahalı...
o ayrı konu :)

tabi şimdi opsiyonel donanıma konulan şeyler birkaç yıl önce standart imiş..
ben de dün bu satış politikasıyla fiilen tanıştım..

adamlar eksoz ucunu bile opsiyonel yapmışlar yaaa...

hadi almıyorum deseniz ne olacak, arabanın altında bildiğiniz basit bir boru görünüyor eksoz adınapuhaha

mecburen 150 TL verip eksoz ucu aldık:mad:

Geri
Üst Alt