Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 TDI DSG için bu fiyat nasıl?

ellerinde dediğiniz araç varmı

eğer otomatik olması şart değilse, yine Leon kadar dolu bir Astra alabilirsiniz, hoş şıklarda elemişsiniz...
motoru Leon kadar iyi olmayacaktır ama malzeme kalitesi, güncel olması ve iç mekan güzelliği olarak Leondan önde bana göre

fiyat olarak da bu ara pek ilgilenmediğim için Leon' un sıfır fiyatlarıyla bir yorum yapamayacağım ama arkadaşlar iyi fiyat dediğine göre değerlendirebilirsiniz

Yeni Astranın 1.3 CDTi ını hem test olarak hemde 1 gün sürekli kullanım olarak denedim,işçilik olarak Leondan önde ama alacak arkadaş için çok önemlmidir bilmiyorum inanılmaz kötü bir motoru var o kasayı kaldırmıyor,uzun yolda ve ara hızlanmalarda çok ağır,motor konusunda tatmin olmazsınız.

Yeni Astranın 1.3 CDTi ını hem test olarak hemde 1 gün sürekli kullanım olarak denedim,işçilik olarak Leondan önde ama alacak arkadaş için çok önemlmidir bilmiyorum inanılmaz kötü bir motoru var o kasayı kaldırmıyor,uzun yolda ve ara hızlanmalarda çok ağır,motor konusunda tatmin olmazsınız.

işte benim kafamdaki en büyük soru işareti de o, yeni kasada dizeli hiç denemedim

dediğin kadar kötü mü ki abi ya, eski kasa için çok da yetersiz kalmıyordu astranın dizel motoru

ozan istediğin arabam az yaksın az gitsin dersen inan hem az yakıyor hemde çok az gidiyor o derece yani:)

:D
çok da az gitmesin abi, eşşek olmasın yeter

leonun şu anda tek dezavantajı..2006 dan beri aynı kasayı kullanması sadece o kasayı biraz sürme biraj biraj sa allıkla makyajladılar..yani anlayacağın kasa dezavantajın var..yoksa motor golf ile aynı yürüyen aksam golf audi bunları da biliyorsun..bi de ikinci el sıkıntısı..onun dışında leon bir keyif..görsel olarak güzel daha doğrusu görsel olarak biraz güzelleştirmek lazım tamponlar yay ve jant olarak..
leon almayacaksan golf derim

bende avekle olan görüşmelerimde 1.6 tdi dsg ama sunroofsuz ve tek. paketsiz 45.500 fiyat vermişlerdi. 2011 opsiyon listesinde sunroof 1.600 tl + teknoloji paketi 1000tl toplamda 48.100 ediyor. bence telefondan değilde bizzat avek bayisine gitseniz o fiyatı 48.000 tl ye çektirirsiniz gibime geliyor.

bende avekle olan görüşmelerimde 1.6 tdi dsg ama sunroofsuz ve tek. paketsiz 45.500 fiyat vermişlerdi. 2011 opsiyon listesinde sunroof 1.600 tl + teknoloji paketi 1000tl toplamda 48.100 ediyor. bence telefondan değilde bizzat avek bayisine gitseniz o fiyatı 48.000 tl ye çektirirsiniz gibime geliyor.

evet haklısınız, internet sitelerinde de 45.500 e var dediğiniz araçtan. bakalım, yarın gidip pazarlık yapacağım. 48.450'de diretirlerse ben de "hediye olarak kolçak isterim" diye diretirim:D

eğer otomatik olması şart değilse, yine Leon kadar dolu bir Astra alabilirsiniz, hoş şıklarda elemişsiniz...
motoru Leon kadar iyi olmayacaktır ama malzeme kalitesi, güncel olması ve iç mekan güzelliği olarak Leondan önde bana göre

fiyat olarak da bu ara pek ilgilenmediğim için Leon' un sıfır fiyatlarıyla bir yorum yapamayacağım ama arkadaşlar iyi fiyat dediğine göre değerlendirebilirsiniz

valla otomatik şartından vazgeçsem gider golf 1.6 TDI higline alırım.
ama olmazsa olmazlarım otomatik + dizel olması...

Geri
Üst Alt