Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 TDI DSG için bu fiyat nasıl?

yagunes

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar,
ben de bir leon alarak aranıza katılmaya karar verdim.

bir kaç bayi ile yaptığım telefon görüşmesinde bana en cazip gelen teklifi yazayım..
1.6 TDI DSG Opak beyaz + sunroof + teknoloji paketi (yağmur sensörü + park sensörü + kararan dikiz aynası) = 48.450 TL
bu rakama MTV ve tescil giderleri dahil. hatta "tescil işlemlerini yeni yılda yaptırırız, böylece 2011 temmuza kadar MTV ödemezsiniz, 324 TL de MTV'den kar yaparsınız" dediler.

en geç cumaya kadar karar verip faturayı kestirmem gerek.
sizce nasıl arkadaşlar bu rakam? kabul edeyim mi yoksa araştırmaya devam mı edeyim? :confused:

yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler...

bence gayet uygun fiyat vermişler. araştırmaya istersen devam et ama ondan aşağıya ve 2011 de işlemleri yapacak biyer bulamazsın sanırım. hangi bayiiden aldın bu fiyatı. bende aracımı alırken aynı donanımı istedim fakat ellerinde yoktu ve 2 ay beklememek için normal almıştım. benim aldığım fiyatla aynıya geliyor araba.

fıyat guzel fakat ben 50 mılyarı gozden cıkardıysam galıba leon harıcı bırsey bakardım :confused:

dizel + otomatik olmak kaydıyla çok fazla alternatif yok gibi..
bravo, astra, corolla ve megane HB elenmiştir.
geriye ne kalır ?

astra dıyecektım :) fakat elenmiş. ya tabı bu kısısel tercıhdir.acıkcası ben 2005 model 3.20d alırdım.. ama sıfır arabaya bınmek daha buyuk bır zevk.

geriye zaten başka bişey kalmıyor abicim. bencede dizel ve otomatik olarak alabileceğin en iyi araçlardan biri leon ben kasım ayında aldım leon 1,6 tdi dsg şuanda 1,200 km oldu araba ve şuana kadar herşeyinden memnunum iyiki seçimimi leondan yana yapmışım.

bence gayet uygun fiyat vermişler. araştırmaya istersen devam et ama ondan aşağıya ve 2011 de işlemleri yapacak biyer bulamazsın sanırım. hangi bayiiden aldın bu fiyatı. bende aracımı alırken aynı donanımı istedim fakat ellerinde yoktu ve 2 ay beklememek için normal almıştım. benim aldığım fiyatla aynıya geliyor araba.

fiyatı avek'ten aldım.

Geri
Üst Alt