Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 tdi 2011 Big Turbo Uygulaması

//Leon//

Kayıtlı Üye
Herkese iyi günler, sizlere sormak istediğim soru aracıma 2.0 tdi gtd turbosu takmak istiyorum fakat bilirsiniz ki model 2011 ilk nesil 1.6 tdi (emisyon olayından önceki motor) gtd turboların kodları farklı hangi gtd turbo kodunu kullanıp alacağım konu hakkında bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim

Golf 6'da şöyle bir uygulama video'su buldum. Araç sahibi arkadaşın video açıklaması ve yorumlarda dediğine göre GTC1549vz

1449 kullanmamış burdada mesela hangi turbo kodu benim motora daha uyumlu olur ?

Herkese iyi günler, sizlere sormak istediğim soru aracıma 2.0 tdi gtd turbosu takmak istiyorum fakat bilirsiniz ki model 2011 ilk nesil 1.6 tdi (emisyon olayından önceki motor) gtd turboların kodları farklı hangi gtd turbo kodunu kullanıp alacağım konu hakkında bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim

Bence bunu yazılım yapan ve bigturbo aktivasyonu yapan kişilere sormanız daha doğru olacaktır bu kişiler yaptıkları ve araca belki farklı kodlu turbo işlemi yapabilir yada daha uygunu olduğu için tercih edebilirler

Geri
Üst Alt