Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 tdı fr adblue Hortum kaçağı

Bulutbey

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar Henüz 1500 km de başıma gelen talihsiz bir olayı sizle paylaşmak istedim..Bundan bikaç hafta önce araca binip Kontağı açtığımda motor arıza lambası yandığını gördüm hemen çekiciyle servise çektirdim aradı 1 haftalık servis sürecinin ardından araç adblue hattında kaçak olduğu ve hortumun değiştirildiği söylendi garanti kapsamından yapılan işlem için herhangi bir ücret ödemedim ama canım sıkıldı umarım benzer bir arıza bi daha tekrarlamaz

Talihsizlik olsa gerek . Tabi yeni aracta pek hos olmasada benzer olaylar benimde daha önce basıma gelmisti

geçmiş olsun inşallah bir daha böyle talihsiz olaylar yaşamazsınız.

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar Henüz 1500 km de başıma gelen talihsiz bir olayı sizle paylaşmak istedim..Bundan bikaç hafta önce araca binip Kontağı açtığımda motor arıza lambası yandığını gördüm hemen çekiciyle servise çektirdim aradı 1 haftalık servis sürecinin ardından araç adblue hattında kaçak olduğu ve hortumun değiştirildiği söylendi garanti kapsamından yapılan işlem için herhangi bir ücret ödemedim ama canım sıkıldı umarım benzer bir arıza bi daha tekrarlamaz

Geçmiş olsun bu tür olaylar olabilir ben bayiden çıkan araçta sorun olduğunu gördüm o yüzden böyle ufak ve halledilebilecek şeyler için kendinizi üzmeyin

Geçmiş olsun, sorunun tespit edilmesi ve çözümün basit olması sevindirici

Geri
Üst Alt