Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 tdı acil yardım

ilker_ismail

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar haziran ayında 1.6 tdı leon aldım aracıma chip uygulatmak istiyorum ama daha hiç chip yapan bir yer bulamadım uygulatan arkadaşlar warmı ayrıca bu sprint booster sistemini uygulatan arkadaşlar warmı warsa gerçekden dedikleri gibi bi farkı oluyomu araç için yararı zararı warmı. Bu araca blowoff hakkında da düşüncelerinizi öğrenebilirmiym yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederm

istanbul'da bu işi yapan, yaptığını iddia eden bir sürü yer var. ama yaptırmadan önce uygulayacak kişiyi de yanına alarak önce serviste arıza tespiti yaptır, dyno'ya sok ki arabanı, sonradan kıvırma şansı olmasın.
zira herkez işini tam ve eksiksiz yapıyor :kizgin: :kizgin: :kizgin:

evet o konuda çok haklısınız arkadaşımın başına da bu tip bişey geldi en iyi yere yaptırcam bu konuda 3 ün 5 in peşine düşmemek gerektiğini işinin ehli ustalar tarafından yapılmasının gerektiğini düşünüyorum teşekkür ederim

sizi üyelerimiz kısmında tanımak isteriz.. daha sonra bu konuda size yönlendireceğim arkadaş yardımcı olabilir..

[ı]selam arkadaşlar yeni motor 1,6 tdi lere beyin yazılımı olarak chiptuning uygulaması yapılamıyor.bizde buşı adana da yapıyoruz.2-3 ay a kadar buişinde çözülmesini bekliyoruz

SELAM ARKADAŞLAR YENİ MOTOR 1,6 TDİ LERE BEYİN YAZILIMI OLARAK CHİPTUNİNG UYGULAMASI YAPILAMIYOR.BİZDE BUŞI ADANA DA YAPIYORUZ.2-3 AY A KADAR BUİŞİNDE ÇÖZÜLMESİNİ BEKLİYORUZ-

sizin de ilk mesajınız galiba, yöneticilerimiz gerekli cevabı vereceklerdir.

SELAM ARKADAŞLAR YENİ MOTOR 1,6 TDİ LERE BEYİN YAZILIMI OLARAK CHİPTUNİNG UYGULAMASI YAPILAMIYOR.BİZDE BUŞI ADANA DA YAPIYORUZ.2-3 AY A KADAR BUİŞİNDE ÇÖZÜLMESİNİ BEKLİYORUZ
hüseyin bey merhaba...forum sayfamızda büyük harf yazılmamasına özen gösteriyoruz,sizi üyelerimiz kısmında tanımak isteriz,sitemizde yönetim izni olmadan reklam yapılması yasaktır...saygılar

ayrıca chiptuning reklamı sitemizde asla olmayacaktır.

yöneticimiz gerekeni söylemiş
önce üyelerimiz kısmında tanıyalım sizleri

sprint booster tam bi yanılsama gaz pedalını hassaslaştırıyo o kadar..
yazılım yaparken yazılımdan gaz pedalı hassasiyeti ayarlanabiliyo zaten..

Geri
Üst Alt