Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.2 tsi style bakım ücretleri

ERMAN6559

Kayıtlı Üye
arkadaslar 2016 1.2 tsi style 30 bin bakımı için güncel servis fiyatlari hakkinda bilgisi olan var mi

geçen ay denizli batı oto da 30bin bakımı yaptırdım. 1.2 tsi manuel araç bujiler dahil 1200 tl civarında ücret ödedim. Ama şimdilerde servis 30 bin bakımından bujileri çıkarmış diyorlar 400-450 tl daha düşük ücrete yaptırabilirsiniz

bende bugün fiyat aldim bujiler 50 binde degisiyor dediler 950 tl fiyat verdiler filtreler+yağ karter tapası disarda 300 e yapan yerler var

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracımın 45 bin bakımı geldi. Servis indirimler dahil 900tl diyor. Dışarıda 300tl. Aracımın konsolundan zırıltı geliyor. Bakımı servisde yaptırsam iyi niyet garantisinden ücretsiz zırıltıyıda giderirlermi acaba?

çorlu çalıskandaydım bugun izolasyon isinide sordum çok yanasmadar çok bi faydasi yok bosuna yapma dediler ama trim seslerini sormadim . benim aractada kaldirim tasli yollarda konsoldan cızırtılar geliyo yapilabilirmi bilmiyorum eger yolunu bulursaniz benimlede paylasmayi ihmal etmeyin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracımın 45 bin bakımı geldi. Servis indirimler dahil 900tl diyor. Dışarıda 300tl. Aracımın konsolundan zırıltı geliyor. Bakımı servisde yaptırsam iyi niyet garantisinden ücretsiz zırıltıyıda giderirlermi acaba?

çorlu çalıskandaydım bugun izolasyon isinide sordum çok yanasmadar çok bi faydasi yok bosuna yapma dediler ama trim seslerini sormadim . benim aractada kaldirim tasli yollarda konsoldan cızırtılar geliyo yapilabilirmi bilmiyorum eger yolunu bulursaniz benimlede paylasmayi ihmal etmeyin

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Önümüzdeki hafta içi servise gideceğim. Detayları buradan paylaşırım.

Geri
Üst Alt