Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 tsi kararsızım acil yardımlarınızı bekliyorum

1.2 tsi ile bir depo benzin şehir içi, uzun yol menzil (km) ortalaması nedir?

aracım yeni olmasına rağmen ve trafikte kullanmama rağmen 620km filan.. bunu ağır trafiğe girmediğin sürece 750-800lere kadar çıkarabilirsin.. 100le giderken 6.viteste 2000deviri gösteriyor araç ve 5.5 -6.2 arası yakıyor. bu 60-80'e sabitlediğinde 3.2 filan yakıyor ki bir dizel araçta mümkün bu 3leri görmek :D gereksiz gazlamalar yapmazsan araç 6.5 yakar.. yani 27-28 kuruş kilometrede(benzin 4 liradan hesaplarsak).. senin 1.3 dizelle yakacağında 6.0.. 20 kuruş kilometrede.. Ama punto mu leon mu deseler.. buda soru mu derim karşılık olarak.

seat leon 1.2 tsi şeker beyazı için işlemler başladı. inş pişman olmam. inş hayırlısı olur.

hayırlı olsun şimdiden ...pişman olmazsın rahat ol...:)

pişman olmazsınız emin olsun şimdiden hayırlı olsun

yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim. bir sıkıntım olursa başınızı ağrıtırım ama :)

ben şu an 1.4 tsi ile şehir içinde 100 TL. yakıtla 370 km yol yapıyorum o da 27 krş.'a denk geliyor

Geri
Üst Alt