Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon, İbiza ve Diğer Modellerde Bu Özellikleri Biliyormuydunuz?

eser06

Kayıtlı Üye
Katılım
19 Tem 2017
Mesajlar
8
Puanları
3
Ben de geçenlerde servisten öğrendiğim bir yöntemi paylaşayım. Sunrooflu ve cam tavanlı arabalarda tavan takılır da kapanmazsa kumandadan kapatma tuşuna 2 kere kısa 3 üncüyü uzun basarsanız tavan kapanıyor. Bazı durumlarda yağmurda yaşta çok faydalı olabilir.
 

proshield

Kayıtlı Üye
Katılım
6 Ocak 2012
Mesajlar
10
Puanları
3
Konuyu hortlatayim :) bugün benim aracimdada oldu tek basmada şoför kapısı açarken sadece şimdi tek. Basmada hepsini açıyor eskiye dondermeyi deniycem fakat bir sıkıntı daha farkettim sağ cam otomatik indirilmiyor sürücü tarafından dier tüm camları denedim onlarda sıkıntı yok araç 2011 makyajlı staylance sunrooflu Leon
 

proshield

Kayıtlı Üye
Katılım
6 Ocak 2012
Mesajlar
10
Puanları
3
Yusuf test ettim ve ilk mesajımı editleyeyim. :)

kapı açıkken anahtarı sokup sağ tarafa çevirdiğimizde sürücü kapısı açılmasını sağlarsınız tek. Sol tarafa çevirdiğinizde aynalar katlanıyor ve belli bir süre basık tutun yani o zamanda tüm kapılar açılıyor...

20 km/hız ulaşıldığında kapıların otomatik kilitlenmesi için içerideki kapı kilit tuşuna 5-6 sn kadar basılı tutuyorsunuz, eğer ki 20 km/hıza ulaşıldığında kapıların otomatik kilitlenmesini istemiyorsanız bu seferde kapı açma düğmesine basılı tutuyorsunuz..
İlk mesaj editli hali mi yoksa değil mi tek şoför kapısı açmak için sağ mı çeviriyoruz yoksa sola mı :)
 

e.akcan21

Kayıtlı Üye
Katılım
28 Ağu 2018
Mesajlar
12
Puanları
3
Merhabalar. Aranızda yeniyim. 2011 ibiza style aracımla ilgili iki sorum olacak.
1. Kumandayla aracın kapılarını açınca. Hepsi açılıyor fakat sağ arka kapı dışardan açılmıyor, sadece içerden açılıyor. Ama kapıyı bir defa içerden açıp kapattığımızda dışardan açılıyor.
2. Kumanda dan 1 defa kilitlediğimde sürücü kapısındaki küçük ışık sürekli yanıp sönüyor. 2 defa kilitlediğimde ise ışık yanıp sönmüyor.
Bilgilerinize ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
 
Üst Alt