Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon İçin Hava Filtresi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O ilandakinden ucuza gelmez alacağın kit.

bende simota vardı bi sıkıntı olmadı carbon kaplı

KN alcam mertle hakanın kullandığı filtre işte gayet memnunlarmış 140 lira falan bişeymiş ondan alcam

Ben bugün temizlettim..resmen arabanın çekişi arttı..1 saat sürüyor filtrenin temizlenmesi..5000de bir temizletmek bence en güzeli..satan yer 8000-10000arası diyor..artık yağıda 7500de bir değiştiriyorum..

komple kit almana gerek yok bence Mert..

KN alcam mertle hakanın kullandığı filtre işte gayet memnunlarmış 140 lira falan bişeymiş ondan alcam
Onların dediği filtre, kit değil. Aynı bunun gibi bişey. Ufacık bi filtre parçası. Sen ses istiyosan, arabanın filtre kapağını sök kullan para da harcamana gerek yok.
SteveWard-AF.jpg

harbiden de aynen böyle

---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:56 ----------

kanka ayrıca bi gün gelde yazılımı bide filtre işini konuşalım sana güvenim sonsuz serbest tuningim benim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt