Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon İçin Bi Kaç Parça!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Efe

Kayıtlı Üye
2005-2009 arası makyajsız kasa leon için bi kaç şey arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim :)

- plakalık için beyaz led yada ampul her ne takılıyosa :)
- farlar açıkken yan ve ön sinyallerin yanması için gerekli araç gereç ve usta :D
- K & N kutu içi hava filtresi ( performans için değil )
- 1 çift ayna kapağı renk fark etmez yeterki leon II uyumlu olsun
- far + sisler için kaliteli ve 7/24 yandığında sorun yaratmicak xenon kit
- siyah boyalı ama boyası dökülmeyecek kaliteli 4 tane bijon takımı ( 16 normal 4 tane şifreli )
- cupra tampon :D

plaka lambası biraz zor..led olarak arıza çıkartmayanı en az 6-7 tane aldım..en son tolkicanlarla aldığımız ledlerin ömrü bitti 1 aydır elektrik arıza lambası yanık geziyorum..ki geçen hafta başka led lamba da denedim olmadı..
Mtec'in led olmayan hafif sönük yanan ampulü var o lamba yakmıyo ama mesela..

performans için filtre almıyosan neden alıyosun Efe.. :)
geçirgenliği daha yüksek olan her filtre zaten performans tipidir..K&N'nin de her modeli öyledir muhtemelen..

7/24 için Monza..

bijonlar için öyle bişi olduğunu hiç sanmıyorum lastik çıkarıp takarken vs. illaki çizilir vs..
ama bijon kapağı alabilirsin aynı çözüm için..O.Z'un var..

plaka için led tavsiye etmem çok çabuk ömrü bitiyo yco'nun da söylediği gibi ben de bir kaç ay arıza lambası yanık şekilde gezdim.Tamam led çok şık duruyo özellikle hava kararınca ama sıkıntııııııı :)

bnm plakalıklar 7 aydır sorunsuz yanıo :)

canın sağolsun alırken nolur nolmaz bidaha bulamam die 2 çift almıştım :)

evet :)

foliactec benmki markası

plaka lambası biraz zor..led olarak arıza çıkartmayanı en az 6-7 tane aldım..en son tolkicanlarla aldığımız ledlerin ömrü bitti 1 aydır elektrik arıza lambası yanık geziyorum..ki geçen hafta başka led lamba da denedim olmadı..
Mtec'in led olmayan hafif sönük yanan ampulü var o lamba yakmıyo ama mesela..

performans için filtre almıyosan neden alıyosun Efe.. :)
geçirgenliği daha yüksek olan her filtre zaten performans tipidir..K&N'nin de her modeli öyledir muhtemelen..

7/24 için Monza..

bijonlar için öyle bişi olduğunu hiç sanmıyorum lastik çıkarıp takarken vs. illaki çizilir vs..
ama bijon kapağı alabilirsin aynı çözüm için..O.Z'un var..

1.6 atmosferik motordan performans namına istediğimi alamicağımı bildiğim için motorla ilgili hiçbişey yapmamaya karar verdim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt