Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon İçin Bi Kaç Parça!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
en iyisini yapmışsın kardeşim.Konu ampul olunca 1 sene de yanabiliyo 1 günde de patlayabiliyo..

ledlerın çalışma omru 100000 saattır ısınma ve akım sınırlama gıbı bır koruma yoksa 1 yıl uzun bıle sayılır

kesinlikle katılıyorum ama bir çözüm var o da turboooooooo :D

abi iyi güzel diyosunda turbo yapınca motordada değişiklik yapmak gerekiyo bi ton masraf ayrıca sonradan uygulanan turbolar çok sorun çıkarıyo ve istenilen performansı vermiyo ve baya masraf yapmak gerekiyo öyle yapcağıma arabayı satıp üstüne harcicağım parayı koyup turbolu modifiye edilebilicek güzel bi araba alırım :D :D

ledlerın çalışma omru 100000 saattır ısınma ve akım sınırlama gıbı bır koruma yoksa 1 yıl uzun bıle sayılır

ömrü 100000 saat diyosun sonra 1 yıl uzun bile diyosun bir yıl 8760 saat ediyo o zaman yaklaşık 12.5 yıl falan sorunsuz çalışması lazım ledlerin. söylediklerin birbirini tutmuyo..

Efecim toledo-r sırf muhalefet olsun diye konuştuğu için ben cevap vermeye gerek bile duymamıştım benim anlatmak istediğim ampul'un şu kadar yanar diye bir garantisi olmadığını belirtmek istedim tekrar belirteyim de :) bu arada ben turbo taktırmayı düşünmüştüm 1.6 8v 2006 aracıma fakat 5000 tl diye duymuştum bi yerden hemen vezgeçtim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt