Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon ön panjur

Doğuşta 2 gün önce niyetlendim..60lira..işçiliğini bilmem..normal ızgaranın altına takılıyormuş..ama logo iptali değil tabi..logo iptali de yapıyorlarmış..çerçeveyi boyayıp peteği logosuz olarak da takıyorlarmış..
Peki benim sorum şu: Neden takıyoruz petek ızgarayı?Gelen taşları radyatöre sokmamak için mi yoksa benim bilmediğim başka bir fonkisyonu var mı?yoksa sadece görüntü mü?

estetik açıdan daha güzel bence..
arabam için hedeflediğim görüntü için birebirdi zamanında..
Seat'ın tam olarak üretme amacı ne bilmiyorum..

ancak kromajlı alan ne kadar iyi zımparalansa da gelen taşlar vs. direkt atıyo boyayı..ben 2 defa boyatmıştım sonrasında Cupra panjur alıp sorun çözülmüştü..zaten siyah diye..
kaplatma da çözüm olabilir..

Doğuşta 2 gün önce niyetlendim..60lira..işçiliğini bilmem..normal ızgaranın altına takılıyormuş..ama logo iptali değil tabi..logo iptali de yapıyorlarmış..çerçeveyi boyayıp peteği logosuz olarak da takıyorlarmış..
Peki benim sorum şu: Neden takıyoruz petek ızgarayı?Gelen taşları radyatöre sokmamak için mi yoksa benim bilmediğim başka bir fonkisyonu var mı?yoksa sadece görüntü mü?

kaan abi bence görüntü.öle daha bir agrasif oluyo bana göre..

ben satıyım sana hasan abi :) logosuz petekli fr logolu tam istediğin panjur var bende

yok servisten almadım ama serviste taktırdım :D

Geri
Üst Alt