Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon çamurluklar hakkında

kratostol

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugün yağan yağmurdan sonra elime bir microfiber be< zalıp aracımı pırıl pırıl yaptım sanki yeni yıkamacıdan çıkmış gibi oldu. sonra bir işim vardı çarşıya indim geldim tam kapıları kitledim ki ne göreyim... ellerimle pırıl pırıl yaptığıım aracım resmen çamura bulanmış. arka arka tampon, ön teker etrafı hatta kapılar bile:( şimdi ben araca çamurluk taktırsam aracın sportif görünümünü baltalar mıyım? çok sırıtır mı? benim gibi bu konudan muzdarip olan var mı?

namı değer paça.. :)
bence ıslak ve kirli yollara girmeyip ya da oralarda mecbur kalıyosan yavaş yavaş gitmek en güzeli..

Arabanın görünümünü etkiler o kesin hele bide büyük jant ve lastiklerin varsa eyvah:)

aman yapma sakın..yavaş git..tekrar yıka ama öyle şeyler yapma..arabanı dayımın bisikletine benzetme..

Camurluk mu ? Konuyu sılım mı hıc gerek yok :)

O camurluklara bide lastik tozluk tak altına da metal lama takıp fosforlarıda sırala, bizide tanıma:eek:

Geri
Üst Alt