Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ledli Park Ampülü ( Beyaz )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PATRON

Administrator
Arkadaşlar makyajlı leonuma ledli beyaz park ampülü arıyorum. Burada sanayide buldum fakat arıza lambası yaktı.. Özellikle kullandığınız arıza lambası yakmayan ledli park ampülü acil olarak almam gerek. Netten bulabileceğimiz bir link yada tam olarak ismi varsa tavsiye edebileceğiniz, çok sevinirim...

Arıza lambası yakmasının tek sebebi ledin fazla akım çekmemesi ve devre tamamlamamasıdır. Bunu önlemenin 2 yolu var. Birincisi lede gerektiği ohm da direnç bağlanması böylece bir ampul kadar akım çekerek arıza ışığı yakmaz fakat bu iyi bir çözüm değildir. İkincisi ve biz bunu kullanıyoruz. Lede gerektiği kadar teyp ampulü bağlayarak aracı kandırmak. Bu teyp ampulleri yeşil renkte kafası küçük fişli olarak satılıyor.(Biz 4 tanede kandırabildik) Babam elektronik teknisyenidir. Ve kendisi bizim araca teyp ampulü takarak arıza ışığının yanmasını çözdü. Kendisi ikinci yolu öneriyor. Avatarımdan ledli park ampulüne bakabilirsiniz.
http://www.seatclubworld.com/album.php?albumid=101

Teşekkür ederim bilgi için, fakat biraz zahmetli senin dediğin iş. Ayrıca seninkiler xenon gibi duruyor :) Piyasada xenon farlara uygun ledli beyaz park ampülleri var daha önce kullandım arıza lambası yakmayan ama şimdi bulamıyorum.. :S

serbay onlardan bulursan banada haber verirmisn kanka?

gel bizim sanayiye erhanın orada var istediğin kadar alırsın..

Ben taktım ledli, arıza lambası yakmadı hatta bütün lambalarım beyaz led benim ancak araba farklılığı sorun yaratıyor galiba :(

evet araba farklılığı var, hyundaime taktım onda sorun yok. Leona deneyen varsa özellikle paylaşırsa iyi olur. Kıvanç arıza ışığı yakarsa.. P.tesi uğrayayım o zaman zaten servise gelecem

arıza ışığı yakarsa ufak bir aparat takıyorlar..beyni kandırıyormuş ampul varmış gibi gösteriyor :D accık pahalı ama o aparat söylemedi deme :D

Ben taktım ledli, arıza lambası yakmadı hatta bütün lambalarım beyaz led benim ancak araba farklılığı sorun yaratıyor galiba :(

engincim toledoda hiçbir uyarı vermiyor ama uzun vadede sıkıntı çıkıyor ben ondan dolayı içışıkları falan tekrar orjinale çevirdim toledoda şuan sadece arka plaka aydınlatması ile parklar ledli

Benim parklarda Mtec var arıza yakmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt