Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Led Stop Ibiza arızası

ly60

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar led stop aldım taktım arıza ışığı yaktı ve geri vitese takınca lamba yanmıyor diğer tüm özellikler çalışıyor Allah rızası için yardım.
9ddab388a2b1cdfc8cb9df3811d4fc56.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar çok teşekkürler önerileriniz için 2 haftadır araştırıyorum bu konuyu gungorende bu işi yapan bi yer var aradım görüştüm yaparız dediler parklarla geri vites lambasının ayrılması gerekiyormuş çok uzun bi işlem değil dediler daha önce bi leonda yapmışlar bugünde servisi arayıp ogrenicem. Çifti 600 TL çok güzel duruyor hiç bir sıkıntı yok sadece geri vitesin kablosu ayrı olacak oda yeni araçlarda geri vites ve sisler arka stoplarda Tek tarafta olduğu için

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Barboros ustanın numarası var mı bende eski numarası var suan 0 (535) 887 18 95 bunu kullanmıyor sanırım

Bende de yeni numarası yok hocam

Geri
Üst Alt