Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik tecrübleriniz.

akg58

Kayıtlı Üye
Toledo ya hangisini almalı sizce karar vermekte zorlanıyorum, farklı forumlarda olumsuz şeyler okudum 3 marka ile lakin fiyat olarak en uygunu bunlar gibi, varsa başka bir tavsiyeniz alabilirim.
Hankook K105 205/55/16 91 V
Kumho KU31 205/55/15 88 V
Dunlop 205/55 R16 Sp Sport 3000A 91V

Michelin Energy den şaşmayın.
Buna alternatif olarak Pirelli P7 olabilir.

Energy bi çok insana antipatik gelse de çok iyi bi lastiktir..
şuan kampanyalarında ne diyolarsa hakkaten doğru..

Şu anda önlerde energy arkada primacy var ama arka lastik nasıl olduysa, kenarı parmak uzunluğu kadar sıyrılmış çok derin değil ama düşündürüyor. Alırken ya çok dikkatli bakmadım yada fark etmedim. Sonradan olabilirmi diyorum ama aracı hiçbiryere sürtmedim benden başkada kullanan olmadı. Michelinler aşıyor beni şimdilik ya stepneyi o yaralı lastiğin yerine monteleyecem yada lastikleri yenileyecem, aslında diğerlerinin durumu gayet iyi

ben ilk defa Lassa kullanıyorum şuan..
Impetus Sport istediğiniz ebatlarda fiyatları nası bilmiyorum ama beklediğimden çok daha iyi çıktı..Lassa'ya da bakın bence..

kumho hankook eleyin bence. ben eski kasa toledomda good year excellence yazlık good year ug 7 kışlık kullanıyorum. michelin gereksiz derecede pahalı bridgestone konforsuz continental kısa ömürlü ben bunlardan almıyorum artık. birde 1,6 toledo için V serisi gereksiz.H serisi bakmanızı öneririrm.

Bütçe lastik başı 140 max lassalar aşıyor hocam bu değeri, dediğim gibi çok acil değil. Bahsettiğim diğer ihtimal de söz konusu olabilir.

Bütçe lastik başı 140 max lassalar aşıyor hocam bu değeri, dediğim gibi çok acil değil. Bahsettiğim diğer ihtimal de söz konusu olabilir.

205/55 r16 için bütçeyi bence biraz daha yükseltin pişman olmazsınız. o fiyata lassa yada goodyear öneririm.

Cahilliğimi bağışlayın v performans anlamına mı geliyor? Good year öneriyorsunuz anlaşılan bir toledo kullanıcısı olarak. Yanlış hatırlamıyorsam fiyatı mich. e göre daha uygundu. Dunlop kullanan varmı arkadaşlar???

Cahilliğimi bağışlayın v performans anlamına mı geliyor? Good year öneriyorsunuz anlaşılan bir toledo kullanıcısı olarak. Yanlış hatırlamıyorsam fiyatı mich. e göre daha uygundu. Dunlop kullanan varmı arkadaşlar???

V max. hızı 240km/h olan lastik. H ise max. hızı 210km/h olan lastik. Siz toledoda 240km/h ye çıkmayacağınıza göre H yeterli olacaktır..

Geri
Üst Alt