Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik seçimi

yaman

Kayıtlı Üye
Merhaba ben yaman aranıza yeni katıldım gördüğüm kadarı ile faydalı paylaşımların olduğu bir forumunuz var. Bende tecrübelerinizden faydalanmak istediğim bir konu hakkında yardımlarınızı rica edeceğim 2006 leon sahibiyim aracımdaki lastikler epey yıprandı ve değiştirmeyi istiyorum iki marka arasında kararsız kaldım konfor ve güvenlik benim için önemli orjinal lastiklerim michelin energy idi aynı lastiğimi yoksa continental mi alsam kararsızım destek ve önerilerinizi bekliyorum

Aramıza hoşgeldin....iki marka arasında benim tercihim michelin energy

2006 leon stylance olduğunu varsayiyorum..
16" stylance için
yine orjinal ölçüde continental tavsiye ederim eğer konfor odaklı düşünüyorsanız..yanlız continentaller çok uzun ömürlü lastikler değiller...45-50.000km de çöp haline gelirler...ama konforu üzerine tartişilacak birşey yok...conti sport 3 bile konforlu...

konfor ön planda diyorsan kesinlikle michelin öneririm.ben sıfır aldığım aracıma daha bayiden çıkarmadan michelin taktım..takasa verdiğim araçtaki lastikleri yeni almıştım.ama energy serisi değil onun hız limitleri bizim araçlara göre değil..205/60/16 MICHELIN PRIMACY HP...lasikte michelin üzerine henüz lastik çıkmadı:D

bence energy saver var ama ben hiç memnun değilim çok ses yapıyor

2006 leon stylance olduğunu varsayiyorum..
16" stylance için
yine orjinal ölçüde continental tavsiye ederim eğer konfor odaklı düşünüyorsanız..yanlız continentaller çok uzun ömürlü lastikler değiller...45-50.000km de çöp haline gelirler...ama konforu üzerine tartişilacak birşey yok...conti sport 3 bile konforlu...

45-50K km bi lastik için kısa mı tolkicanım.. :)

kesinlikle michelin, contilerden uzak dur. Volkan 45bin 50binlerden bahsetmiş, ben 30binden sonra gaz kesmeye başlamıştım 45binde çöpe attım bir daha yanaşmam.

konfor ön planda diyorsan kesinlikle michelin öneririm.ben sıfır aldığım aracıma daha bayiden çıkarmadan michelin taktım..takasa verdiğim araçtaki lastikleri yeni almıştım.ama energy serisi değil onun hız limitleri bizim araçlara göre değil..205/60/16 MICHELIN PRIMACY HP...lasikte michelin üzerine henüz lastik çıkmadı:D

prımacy hp, energy'e göre dahamı konforlu ben hız lastiği ve daha sert diye biliyorum

kesinlikle michelin, contilerden uzak dur. Volkan 45bin 50binlerden bahsetmiş, ben 30binden sonra gaz kesmeye başlamıştım 45binde çöpe attım bir daha yanaşmam.

cevaplarınız için teşekkür ederim bende zaten yılda 7 bin falan yapıyorum yinede tavsiyen michelin mi olur biliyorsunuz leon süspansiyon biraz sert o nedenle konfor önemli diyorum

Geri
Üst Alt