Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik seçimi - yardım...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Syron- RACE1 225 /45/ 17 94 W
Kumho- KU31 KU31 225 /45/ 17 94 Y
Dunlop- LM703 225 /45/ 17 94 W
Dunlop- SP SPORT MAXX TT SPORTMAXX TT 225 /45/ 17 91 W
Dunlop- SPMAXX 225 /45/ 17 94 Y

Bu lastiklerin fiyatları 175 ila 215TL arasında... Syron markasına yakınlığı olan var mı? tavsiye ederseniz onu alıcam... yada Kumho- KU31 ile Dunlop- SPMAXX 225 /45/ 17 94 Y arasında bir seçim yapıcam...

215 vereceksen peşin para vereceksen brıdgestone potenza s-001 al derim cok guzel bır lastik illa liste dersen dunlop tt derim bu liste dısından uygun fıyatlı dersen lassa ımpetus sport yada revo derim kumho yada syrondan uzak dur derim

215 vereceksen peşin para vereceksen brıdgestone potenza s-001 al derim cok guzel bır lastik illa liste dersen dunlop tt derim bu liste dısından uygun fıyatlı dersen lassa ımpetus sport yada revo derim kumho yada syrondan uzak dur derim

bridgestone potenza s001 281 lira biyerde... en iyisi dunlop tt alınacak öyle görünüyo... teşekkürler Mehmet kardeşim..

izmirde olman işi zorlaştırıyor o lassalar istanbul bostancıda 185 lira michelin sportlar 215 liraydı temmuzda

Ben dunlop sportmaxxTT kullanıyorum özellikle TT modeli yol tutuşu ve yağmurda başarılı buluyorum....

Syron u yok sayın (hız endeksi testinib ile geçememişti), Kumho Ku31 fiyatına göre fena değildir, 10.000km sonra kauçuğu beton gibi olur, fiyatını bilemem, spesifik testini görmedim ama Dunlop TT, bu listede tek kalır gibi.

Lastik işini de çözdüm sonunda... Dunlop TT alınacak kesin... Hepinize teşekkür ediyorum...

Geri
Üst Alt