Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik Seçimi konusunda yardım lütfen

westpariah

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Aracım 2006 Seat Cordoba üzerinde 195/55 R15 lastikler var, ama hepimizin bildiği gibi arabanın süspansiyonları sert olduğundan konfor pek yok, bu nedenle lastik seçimininden bari biraz konfor kazanayım istiyorum.

Çok araştırdık Goodyear Efficientgrip Performance en iyi lastiklerden bir tanesi fakat 195/55 R15 ölçülerinde üretmiyorlarmış (Goodyear ile görüştüm)

Önerebileceğiniz yumuşak hamurlu kısmen sessiz ıslak/kuru zeminde tutuşu iyi lastikler var mıdır?
(Goodyear Eagle Sport var fakat şikayetvar.com da çok fazla şikayet var ıslak zemin ile alakalı eski üretimler için mi geçerlidir bilmiyorum.)

Ya da 195/60/15 taksam nasıl olur değişim %3,17. Yol tutuşu ne kadar fark eder deneyimleyen oldu mu daha önce(Hız yapan birisi değilimdir)

Belirtmiş olduğum konu hakkında bana yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

continental conti premium contact 5 yumuşak konforlu ıslak ve kuru zeminde tutuşu gidişi güzel bir lastiktir kendi aracımda 2016 yazında kullanmıştım uzun yolda filan çok memnun kalmıştım konforundan.

continental conti premium contact 5 yumuşak konforlu ıslak ve kuru zeminde tutuşu gidişi güzel bir lastiktir kendi aracımda 2016 yazında kullanmıştım uzun yolda filan çok memnun kalmıştım konforundan.

leon'dan önceki polo'mda bende bu lastiği kullandım, gayet memnundum, tavsiye ederim.

Bu lastik güzel önceki aracımda kullandım memnun kaldım.Fakat şikayetvar da şikayetçiler herhangibir sorunda muhatap olacak kimseyi bulamadıklarını belirtmişler.Taktir sizin.

Bu lastik güzel önceki aracımda kullandım memnun kaldım.Fakat şikayetvar da şikayetçiler herhangibir sorunda muhatap olacak kimseyi bulamadıklarını belirtmişler.Taktir sizin.

Çok sorun yaşatacak lastik değil sağlam ve kullanışlı lastik. Ben her zaman markanın kendi internet sitesinde listelediği yetkili bayiden alırım lastiklerimi ve muhatabım o bayidir bu güne kadar bir sorun olmadı. Takdir kullanacak kişinin tabiki bizimki sadece tavsiye

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ben acikcasi good year Efficientgrip Performance icin 185/60 15 e inmeyi dusunuyorum. Ne dusunuyorsunuz? Aracimi cogunlukla sakin kullanirim.

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld

Benim cordobada 195/60/15 var mıchelin memnunun çok iyi yani kışlıklar 55/15 sanki arabanın önu kırılacakmış gibi oluyor.bütçe kısıtlı ise petlas/starmax vb. Bütçede sıkıntı yoksa continental/mıchelin/good year iyi olur.ama illa 60 yanak elinden geliyosa 14 jant 65 yanak olsun daha iyi olur zaten araba sert 55 yanak iyice ser oluyo

Geri
Üst Alt