Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik değiştirmek artık sorun değil

ZGR

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
14,928
Puanları
113
Turtle Wrench: pratik lastik değiştirme cihazı
Lastiğiniz patladığında sizi bekleyen bir kaç sıkıntı var; yol kenarında kan ter içinde lastik değiştirmek bir yana, yanınızdan geçen araçların sürücülerinin dikkatsizlik sonucu size çarpması işten bile değil. ama artık bunların hiç bir sorun değil.

Tasarımcı Fabiano Pottes ve ekibinin tasarladığı Turtle (Kaplumbağa) isimli cihaz bijonları sökmek için artık güç kullanmanızı gerektirmeyecek bir çzöüm getiriyor. Tek yapmanız gerekn bu cihazı bijonlara iyice oturttuktan sonra lastiğ sabitlemek sonra da arabanıza binip kontağı alıştırmak. Aracınızı çok az ileri aldığınızda Turtle bijonları sökmüş lastiği deiğşmeye hazırlamış olacak.

Artık ne kir pas içinde yol kenarında çömelip uğraşmanıza ne de yolda yanınızda geçen arabalar için endişelenmenize gerek yok.


HT
 

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,339
Puanları
48
şifre noolcak ona da açıklık getirselerdi..
 
H

HaKo

E-Posta Onayı Bekliyor
valideye alıym bari bitane, her lastik patladıgında beni aramasın :D
 

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,339
Puanları
48
bi set lastik fiyatı olma ihtimali yüksek.. :)

bu arada çalıştırıp biraz gidin diyo fazla giden noolcak acep..
 

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
3,579
Puanları
38
Bunun yanı sıra o mesafeyi ayarlayamadığı için lastiğin taşıyıcıdan fırlaması sonucu daha elim durumlara gebe olmasıda göz ardı edilmemeli bence :)
 

cmi87

Kayıtlı Üye
Katılım
1 Eyl 2009
Mesajlar
701
Puanları
16
Erya servisi ararım daha iyi :)
 
Üst Alt