Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik basıncı

38 bar basınc 3 kişi artı bagaj yükü için gereklı hava siz onu 32 yapın uzun yol yapacagınız zaman 38 yaparsınız

Ünlem işaretinin açıklamasında konfor için yazar. Eğer konforlu bir yolculuk isterseniz 33 yapın. Yakıt tüketimi için 35-38 yapabilirsiniz. Ama yüksek olacak ve araç sürüşü sertleşecektir.

Walla 38 ön 35 arka yaptım ama bana göre cok fazla we sert oldu . Neden böyle bir basınç yazmışlar anlamadım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Walla 38 ön 35 arka yaptım ama bana göre cok fazla we sert oldu . Neden böyle bir basınç yazmışlar anlamadım

Üstteki değer spor konfigürasyon, ünlem olan konfor basınçlarıdır. Eğer aracı sert kullanıp virajlara hızlı giren bir sürüş tarzınız varsa 38-35 yoksa 33-31 yapmanızı öneriyor yani etiket.

Üstteki değer spor konfigürasyon, ünlem olan konfor basınçlarıdır. Eğer aracı sert kullanıp virajlara hızlı giren bir sürüş tarzınız varsa 38-35 yoksa 33-31 yapmanızı öneriyor yani etiket.

Cok dogru ben genelde 38 Ön 36 arka kullanıyorum ( kasislerde biraz sert oluyor ama iyi viraj alıyor yuvarlanma kat kayısı arttığı için araç çabuk hızlanıyor - Diger kısım 33 ise normal Fiat Egea modu :D

Bu bilgiler gerçekten çok değerli teşekkür ederim

Geri
Üst Alt