Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik basınç uyarısı hk

FATMA

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.
2019 Model leon aracımda lastik basınç uyarısı alıyorum ama hangi lastikten olduğunu göstermiyor.
Lastik tamirini yaptırdığım usta bir ayar yapıyor ve hangi lastikte sorun olduğunu bir sonraki arızada ekranda görebiliyorum.
Hangi lastikte sorun olduğunu gösteren ayarı ben nasıl yapabilirim?
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Lastik basınçlarını ayarladıktan sonra bir sonraki set uyarı almayı beklemeniz lazım şayet herhangi bir lastikte basınç kaybı var ise sisteme kayıt edecektir

Merhaba arkadaşlar.
2019 Model leon aracımda lastik basınç uyarısı alıyorum ama hangi lastikten olduğunu göstermiyor.
Lastik tamirini yaptırdığım usta bir ayar yapıyor ve hangi lastikte sorun olduğunu bir sonraki arızada ekranda görebiliyorum.
Hangi lastikte sorun olduğunu gösteren ayarı ben nasıl yapabilirim?
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Normalde ayarı olmuyor her lastik basınç ayarından sonra kayıt ederseniz bir lastik basınç kaybında ayarlardan yada araç menüsünden lastik kontrol ekranına bakınca çıkması gerekli

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhabalar oto lastikçiyim bende böylesi durumlarda en mantıklısı lastiklerin havasını ayarladıktan sonra seti sıfırlayıp eğer lastiklerde bir problem varsa tekrar arıza yakmasını beklemek.Sonrasında havalar kontrol edılerek düşük basınçlı olan tamirata alınır .

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar oto lastikçiyim bende böylesi durumlarda en mantıklısı lastiklerin havasını ayarladıktan sonra seti sıfırlayıp eğer lastiklerde bir problem varsa tekrar arıza yakmasını beklemek.Sonrasında havalar kontrol edılerek düşük basınçlı olan tamirata alınır .

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bilgilendirme için teşekkürler

Geri
Üst Alt