Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastiğin teli gözüküyor

Mustafa3290

Kayıtlı Üye
Arkadaşım lastiği kaldırıma sürttü şu şekli aldı (arka lastik) 2 adet lastik alsam olurmu önler farklı arkalar farklı olucak yeni aldığımı öne taksam daha mı iyi olur teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210310_113018_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210310_113018_com.android.gallery3d.jpg
    226.2 KB · Görüntüleme: 58
Eğer çok yol yaptılarsa ya da yıl olarak yaşları varsa 4ünü birden değiştirmeniz çok daha sağlıklı olur. Çok yol yapmadılarsa ya da çok yıllanmadılarsa aynı marka modelden 2 adet alıp önlere de takabilirsiniz. Farklı desende lastik almamaya özen gösterin derim.

Önlerdeki lastik ten bulamadım hocam arkaya da 2 adet farklı düşündüm ona benzer bütçe çıkmayabilir

Valla hocam ne olursa olsun farklı ya da aynı lastik.Bir an evvel değişmesi lazım

mevcut lastikleriniz nedir? Kargo ile internetten de getirtebilirisiniz, çoğu zaman 1 gün içerisinde ulaşıyor İstanbul'dan çıkarsa

Bir de lastik internetten alırsanız stepneyi takıp kalıcı lastikleriniz gelene kadar onunla kullanmanız daha mantıklı olabilir, mevcut lastiğiniz darbeyi gördüğünü anda yanaktan gidecektir.

Tıgar 225 40 18 lastik bulamadım hiç bir yerde 2 aydır bu şekilde bekliyor araç 80 km civarı yaptım başka da kullanmadım bu yapıya benzer lastik almayı düşünüyorum

Geri
Üst Alt