Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Laptobumu kapladım

dou bu işi ilerlet arabalara kaplamaya başla güzel para kazanırsın ;)

Kaplama ısı aldı basını gıdıyo,bende odamın duvarlarını boyamak yerıne kaplatsam mı dıorum :) Dou elıne saglık gzl olmus,b sure daha ıdare eder senı bu halıyle o laptop :)

dou benim laptopuda vereyim onuda kapla sen iyi yapıyorsun bu işi :D

Güzel olmuş Dou..:)

Eyv. Abi saol... =)

dou bu işi ilerlet arabalara kaplamaya başla güzel para kazanırsın ;)

Abi güzel bir dükkan bulsam bazı fikirlerim var zaten Cezmi Abi ile konuştuk... =)

Kaplama ısı aldı basını gıdıyo,bende odamın duvarlarını boyamak yerıne kaplatsam mı dıorum :) Dou elıne saglık gzl olmus,b sure daha ıdare eder senı bu halıyle o laptop :)

Eyv. Can Koray Abi dükkanı kaplamayı düşünüyor neden olmasın... =)

dou benim laptopuda vereyim onuda kapla sen iyi yapıyorsun bu işi :D

Ben uğraşamam demiyorsunda... =)

hiç servislik işim olmadı ben memnundum ama bu servis şikayetleri genelde hp markalarda çok duydum.

bs0591n01.jpg

bu tarz soğutucular işin görür fiyatı 25 TL civarında.

Kardeşim aynı sıkıntı bendede vardı soğutucu aldım taktım Laptop uzun çalışmalarda acayip rahat etti ömrünü uzatıyor ve harddisk in aşırı sıcaktan etkilenmesini önlüyor bence al.....

Doğu 5 beygir kazanmışsındır bunla :) Birde ekrana 2numara film çektir 3hp'de ordan :) Uçar o makine =)

şık bi çalışma olmuş dou. bu laptop ısınma işi benimde canımı sıkıyodu geçen açtım içini fanın önünde bakır bi zımbırtı var oda harddiske dogru yol alıyo onun arasında inanılmaz pislik vardı bi temizledim. şu an bırak ısınmayı inanılmaz bi performansı artışı oldu. ısınma sorunu olan arkadaşlar hep yatak üzerinde fln kullanıyolarsa benim gibi temizlik şart, pislik tıkıyo haberiniz olsun.

En çok ısınan makinalar zaten laptoplar.. ne alırsan hangi marka alırsan al hiç farketmiyor :))) soğutucu şart..

Geri
Üst Alt