Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lane Assist Montajı

Cam işe yaradı Mehmet çok teşekkürler tekrardan. Kamerayi aliexpressten aldım onu bekliyorum. 11.11 den dolayı kargosu gecikecek herhalde.

İlkerde kamera kalmamış mı

Yaya algılamalı olan kamerayı aldın dimi
Link var mı kameranın

Merhaba Arkadaşlar,
Seat Leon xcellence kullanıcısıyım, otobanda giderken taş gelmesi sonucu aracın ön camı çatladı. Altur servise verdim ön cam kodu olarak 5F0845011AGNVB bunu verdim. Başka yapmam gereken bir şey var mıdır ?
Plastik aksamlar veya yağmur sensör jeli vs servis ayarlar mı benim bir şey söylemem gerekir mi acaba.

Merhaba Arkadaşlar,
Seat Leon xcellence kullanıcısıyım, otobanda giderken taş gelmesi sonucu aracın ön camı çatladı. Altur servise verdim ön cam kodu olarak 5F0845011AGNVB bunu verdim. Başka yapmam gereken bir şey var mıdır ?
Plastik aksamlar veya yağmur sensör jeli vs servis ayarlar mı benim bir şey söylemem gerekir mi acaba.
Bunu ben de merak ediyorum. Kasko değişiminde ön camı kameralı uygun olanla degistirecekler mi

Bunu ben de merak ediyorum. Kasko değişiminde ön camı kameralı uygun olanla degistirecekler mi
Fiyat farkı ile değiştiriyorlar. 200 300 gibi bir rakamdı. Yağmur sensörü için jel e ihtiyacınız yok. mevcut jeli söküp takabiliyorlar.

merhaba 2015 model seat leon Fr aracım için ( şasi no:VSSZZZ5FZGR080299) sizin yaptığınız sistemi yaptırmak istiyorum,ön camı değiştirdim ancak benim araca takılan kamera 5Q0 980 553 G veya E veya F kodlu(kamera sizin gibi ortada değil yanda biraz farklı- bendeki yuva ayakları farklı) olması gerekiyormuş Ankara'da bu kameradan bulamadım diğer olan illerde ise 1500tl.üzerinde,( resimlerini sizinle paylaşacağım),bana nasıl bir yol gösterirsiniz?tekrar ön camı değiştirmem gerekir mi?benim model için uyumlu tek cam modeli bu mu acaba?yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim
Merhaba geç gördüm. Şimdi baktığımda Leon 2015 için 5Q0980653G uygun model olarak gözüküyor. Resmini ekliyorum. Eğer bulabilirseniz uygun model o gözükmekte.
2. seçenek kameranın takıldığı siyah bölüm çıkmacıdan almak olabilir, yada sıfırını bulmak.

Örnek olarak veriyorum

bu şekilde satılıyor.

Ekli dosyalar

• leon.JPG
    leon.JPG
    18.7 KB · Görüntüleme: 18
Fiyat farkı ile değiştiriyorlar. 200 300 gibi bir rakamdı. Yağmur sensörü için jel e ihtiyacınız yok. mevcut jeli söküp takabiliyorlar.
Cam koduna kadar verdim sanırım düzgün camı takarlar. Cam takıldıktan sonra şerit takip yapan custom auto yu onermişler oraya gitsem gerisini hallederler sanırım, plastik parça vs almam gerekmiyor dimi.

Cam koduna kadar verdim sanırım düzgün camı takarlar. Cam takıldıktan sonra şerit takip yapan custom auto yu onermişler oraya gitsem gerisini hallederler sanırım, plastik parça vs almam gerekmiyor dimi.
kameranın oturacağı braket camın üstünde geliyor. siz onun arka kapağını alacaksınız. aracın içine bakan kapağını.

Geri
Üst Alt