Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lane Assist Montajı

IMG_7531.JPG
Paylaşımdaki refaras numaraları çok işime yaradı parcalarım ayrı ayrıda olsa geldi montaj ve aktivasyon unu tamamladım paylaşım için teşekkürler

Merhaba. Bu listedeki parçaları kullandığınız araç mk3 mü mk3.5 mu ? Yada farkedermi hangisi olduğu ?

Merhaba. Bu listedeki parçaları kullandığınız araç mk3 mü mk3.5 mu ? Yada farkedermi hangisi olduğu ?

Hangi araç için kullanmayı düşünüyorsunuz? Ateca (2016-2020)mı yoksa Leon mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

EE2EC055-3C00-420B-99B5-F8B8AD845A22.jpeg
Seat Leon için geçerli parça kodları ve yetkili servis güncel fiyatlarıdır.
Not: Kapaklar gridir. Siyah tavan döşemeli olan araçlar için siyah kapaklı parça kodları ile sipariş edilmelidir.
Ayrıca ben yaya koruma fonksiyonuna sahip olan 3q0980653f parça kodlu kamerayı temin ettim.

• Beğen
Reaksiyonlar: mec
Ekli dosyayı görüntüle 22385
Seat Leon için geçerli parça kodları ve yetkili servis güncel fiyatlarıdır.
Not: Kapaklar gridir. Siyah tavan döşemeli olan araçlar için siyah kapaklı parça kodları ile sipariş edilmelidir.
Ayrıca ben yaya koruma fonksiyonuna sahip olan 3q0980653f parça kodlu kamerayı temin ettim.

Camı sökerken mevcut yağmur sensörünün jeli ni düzgünce söküp yeni cama aktarabiliyorlar. Boşuna o kadar para vermeyin.

Camı sökerken mevcut yağmur sensörünün jeli ni düzgünce söküp yeni cama aktarabiliyorlar. Boşuna o kadar para vermeyin.

Yeni jel almak gerektiğini söylediler. Ben de üstelemedim beceremezler diye. Olmadı denerim şansımı.

Yeni jel almak gerektiğini söylediler. Ben de üstelemedim beceremezler diye. Olmadı denerim şansımı.

Ben almadım problemsiz çalıştı. Maket bıçağı ile söküyorlar. Şansınızı deneyin

Geri
Üst Alt