Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lütfen sonuna kadar okuyun!!

cmi87

Kayıtlı Üye
Gecelerdir gözüme uyku girmiyor ve üzüleceğini bile bile bu mesajı sana yolluyorum, bunu benden beklemezdin belki ama, olan oldu, artık söylemek için erken mi bilmiyorum ama artık her şeyi anlatmanın zamanı geldi bence. Şimdiye kadar sana söylemeye cesaret edemediğim bir şey sorucam ve senden çok ciddi cevap bekliyorum, ama her şeyden önce lütfen sakin ol ve elini vicdanına koyarak bana cevap ver.. Fatmagül'ün Suçu neeee???​

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
o suçsuz ama o diğer 4 kişi vaya .........puhahapuhahapuhaha

yan53

Kayıtlı Üye
bunu ilk kez ben acıklıyorum dikkate alın lütfen ...

fatmagülün suçu yok onu bihter sanmışlar

mehmetelt

Kayıtlı Üye
Gecelerdir gözüme uyku girmiyor ve üzüleceğini bile bile bu mesajı sana yolluyorum, bunu benden beklemezdin belki ama, olan oldu, artık söylemek için erken mi bilmiyorum ama artık her şeyi anlatmanın zamanı geldi bence. Şimdiye kadar sana söylemeye cesaret edemediğim bir şey sorucam ve senden çok ciddi cevap bekliyorum, ama her şeyden önce lütfen sakin ol ve elini vicdanına koyarak bana cevap ver.. Fatmagül'ün Suçu neeee???​
cüneyt ben sana söyliyim fatmagülün suçunu. fenerli olmak :D:D:p:p:p:p:p

LeonRider

Kayıtlı Üye
bu dizileri zahmet edip yazanında................

koray.cano

Kayıtlı Üye
fatmagülün suçu;

4 erkeğin bir behlül etmemsi :D puhahapuhaha

Üst Alt