Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lütfen bana yardımcı olun

Cidden araclar çok pahalı
Sıfır araç piyasada olmayınca ikinci eller biraz abarmis durumda. Bence biraz daha bekleyin. Ama illa alınacaksa bence 100 bine c segment araçlara bakın. Evet diyeceksiniz araçlar pahalı. Doğrudur. Ama iyice bekleyip araştırmak lazım. Biraz da sabır

Evet herkes kabul eder, 2. el araçlar türlü sebeplerden ötürü ederinden fazla fiyatlara satılıyor.
Ancak ben bu fiyatları ilerleyen günlerde arayacağımızı da düşünüyorum. Çünkü pandemi dolayısıyla insanların toplu taşıma yerine bireysel araçlara yöneleceğini, yani talebin artacağını ve fiyatların da önümüzdeki süreçte biraz daha yukarıya taşınacağını düşünüyorum.

Evet herkes kabul eder, 2. el araçlar türlü sebeplerden ötürü ederinden fazla fiyatlara satılıyor.
Ancak ben bu fiyatları ilerleyen günlerde arayacağımızı da düşünüyorum. Çünkü pandemi dolayısıyla insanların toplu taşıma yerine bireysel araçlara yöneleceğini, yani talebin artacağını ve fiyatların da önümüzdeki süreçte biraz daha yukarıya taşınacağını düşünüyorum.
Buna ek olarak kredilerin düşmesi de fiyatları bir anda 4 5 bin tl artırdı dahada artıracak artık 2. El araba evleri geçecek gibi duruyor

Allah bu dönemlerde araç alacaklara yardımcı olsun valla.
Bilindik ikinci el araç satış sitesinde fiyatlar uçmuşşşşş.

Bu bahsettiğim araçtan vazgectim. Sabah 2013 1.2 tsi 47.000 bin km'de Ibiza 99.000 TL ye satin almak üzere anlaştık ve yarın exprre sokacağım. Aslında beklerdim ama bana araç lazım ve ekim ayından beri bakıyorum artık çok sıkıldım. Bu araca ne diyorsunuz peki? Rengi de beyaz.

Bir de sizce 2013 1.2 tsi style ile 2014 tsi style arasında bir fark var mı? Benim gördüğüm 2013 lerin direksiyonunda ki logo kırmızı ve direksiyon farklı yalnızca?

ben bir ibiza kullanıcısı olarak ibiza yı hiç bir şeye değiştirmem
2013 1.2 tsi style ile 2014 1.2 tsi style model arasında bir fark var mı? Ben yalnizca direksiyonda farklılık gördüm mesela logo 2013 ye kırmızı renkte ve 2014 direksiyon daha modern gibi.

Allah bu dönemlerde araç alacaklara yardımcı olsun valla.
Bilindik ikinci el araç satış sitesinde fiyatlar uçmuşşşşş.
Kesinlikle herkes fırsatçı olmus. Ben 2018 Ekim'de 54 bin TL'ye 2017 model hatta 60 bin TL ye falan 2018 model model 10 bin km'de ibiza buluyordum keşke o zaman alsaymisim o fiyatlara pahalı diyordum resmen alistiriliyoruz bu fiyatlara...

Geri
Üst Alt