Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lütfen bana yardımcı olun

Efe42

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese. Yaşım 25. Babam araç kullanamadığı için evimizin ilk arabasını alacağım inşallah. Arkadaşım 2014 1.2 tsi style ibiza yarı otomatik 83.000'dekin araci bana 102 bin TL ye satacak. Arka farı catlak ve yeni lastik alınması gerek bunun dışında araç temiz herhangi bir şeyi yok. Daha önceki sahibi sadece ön camı değiştirmiş. Sizce bu araç bu km'de bu fiyata alınır mı? Aynı fiyata 2016 ve 2017 model Opel Corsa 1.4 Essentia ve 1.4 design var var kimleri 44.000 ile 50.000 arası. (90hp) Ibiza uzun zamandır araştırdığım bir araç. Acaba 100 binden sonra herhangi bir sorun çıkar mı ? Veya sizin başka bir öneriniz var mı? Kredi çekeceğim ve buna değecekbu km'de değecek bir araç mi? Malum fiyatlar aşırı arttı bulamıyorum ben bulduklarim da hep hasarlı oluyor. Çevremde arabadan anlayan kimse yok o yüzden yorumlarınız önerileriniz benim için çok kıymetli.

Valla şu anki piyasda herkes aşırı derece fiyat şişirmiş durumda diyebilriim.
Ama araştırıp bekleyip o km yakın daha üst segment araç bulunabılır diye düşünüyorum

Valla şu anki piyasda herkes aşırı derece fiyat şişirmiş durumda diyebilriim.
Ama araştırıp bekleyip o km yakın daha üst segment araç bulunabılır diye düşünüyorum
Evet herkes fiyatları şişirmiş etmez bu paralara bu araçlar ama alistiriliyoruz böyle bu fiyatlara. Peki sizce fiyatlarda düşüş olabilir mi? Üst segmentten kastınız hangi araçlar acaba?

Valla hıc bılemem düşüş olur mu olmaz mı.
Ama dusuceğini de sanmam
Yani seat düşünüyosanız leon bakın derim

Ben ocak ayında 2018 ibizami 100 e verdim. Var hesabı burdan yapıver. Malesef suanki paraları hiç bir aac haketmiyor. 2 ay önce arkadasıma 110 bine sıfır km c3 gerigörüs kamerası dijital kamera katlanır ayna otomatik vites arac aldık basın experess üzerindeki citroen bayinden. Biraz arastır acele etme piyasa malesef fırsatcı dolu. Bunarada alacagın araca 2000 lira lastik 500 lira far da ekleyince 104.500 e gelecek bence absüt bir fiyat insallah Gönlüneve kesene goreuygun bir araç bulursun

Son düzenleme:
Evet herkes fiyatları şişirmiş etmez bu paralara bu araçlar ama alistiriliyoruz böyle bu fiyatlara. Peki sizce fiyatlarda düşüş olabilir mi? Üst segmentten kastınız hangi araçlar acaba?
Vallaha ben Türkiyede araç fiyatlarının düştüğünü görmedim gören varmıdır ?

Geri
Üst Alt